Rüyada aç bebek doyurmak

Maral R. (Yaş: 30 – İstanbul) sordu : “Evvelsi gün size ilettiğim rüyayı gördüm. Rüyada aç bebek doyurmak yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim

Rüyada aç bebek doyurmak, mutlu yarınlara, özlemi duyulan bir eşe, emniyette kalmaya, malın verimli olmasına, yeminini yerine getireceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, iyi işler yapacağına, yüksek ticari kazançlara, birikmiş nimete, sağlığa, refaha kavuşmaya delalet eder. Kimi zaman da cimri bir düşmana, içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşileceğine, kötü niyetli bir akraba tarafından fenalık görmeye, korkuya gerçekleşmesine, maddi kayba yorulmaktadır. Bazı durumlarda da alimler şöyle derler: Görülen rüya zorlukla kavuştuğu mala, mağlubiyetten sonra beklediği varlığa, zorlanarak hayalini kurduğu şöhrete , sıkıntıları aşarak elde ettiği mevkiye işarettir.

İnternetteki en kapsamlı rüya tabirleri için bağlantıyı tıkla : En Derin Rüya Yorumları Sitesi

Okuyucularımızın derli toplu sayfalara kısa yoldan erişebilmesi ve inceleyebilmesi amacıyla kapsamlı araştırmalar hayata geçirdik. Okuyucularımızın bize ilettiği rüyalarını uzman yorumcular sizin için yorumladı. Sayfalarımızı okurken vurgulanan ipuçlarını gözden geçirmeyi pas geçmeyin. Tekrar aradığınızda rahatlıkla yorumlarımıza ulaşmak adına bu siteyi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Emin olun ki, İnternetin rakipsiz en zengin rüya tabiri web sitemizde, aradığınız bütün yorumları bulacaksınız.

Rüyanızın anlamı ile ilgili en çok merak edilenler

Rüyada aç bebek doyurmak-1861
 • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
 • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
 • Rüya diye adlandırılan olgu, uyurken görülen belirsiz durumlardır
 • Uykuda en sık yaşanılan duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif hislerden güçlüdür.
 • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
 • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekte mesajlar görülür.
 • Rüya yorumcusunun hissiyatının güçlü olması şarttır.
 • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
 • Çok fazla ruhsal problemleri olan insanlar dışında her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
 • Zihnimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan yüzler yaşamımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Hepimiz hayatımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
 • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: “Rüyada aç bebek doyurmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.