Rüyada altını pisletmiş bebek görmek

Sanem Z. (Yaş: 25 – Gaziantep) sordu : “Rüyada altını pisletmiş bebek görmek açıklayabilir misiniz?

Rüyada altını pisletmiş bebek görmek, yetenekli bir kimseye, alın teriyle elde edilen nimete, parasal külfeti olan birinden uzaklaşmaya, özlemi duyulan bir birlikteliğe, mutluluk dolu günlere, zorluk çekmeden elde edilen servete, ilişkisinin iyi gittiğine, dostlarıyla refah içinde geçecek ömre, huzura kavuşmaya, kısa zamanda duyulacak müjdeli haber almaya, beklentilerin yerine geleceğine işaret eder. Bunlarla birlikte yoksulluğa, fenalığını gizleyen yabancıya, mesuliyetten dolayı rahatsız olmaya, ticaret sebebiyle geçim zorluğuna, saklanansırların açığa çıkmasına işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında ümit ettiği güce, sıkıntıyla kavuştuğu nimete, uzun süren çabaların sonunda beklediği feraha, kaybettikten sonra kavuştuğu iyiliğe delalettir.

Webteki binlerce rüya anlamları için linke tıkla : Geniş Rüya Tabirleri Portalı

Okuyucularımızın gerçek sayfalara kolayca erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi amacıyla kapsamlı derlemeler yaptık. Okuyucularımızın bize yolladığı rüyaları uzman yorumcularımız sizin için analiz etti. Yazımızı incelerken paylaşılan ipuçlarını okumayı ihmal etmeyin. Gelecekte aradığınızda zaman kaybetmeden yazılarımıza girmek için bu siteyi favorilerinize ekleyebilirsiniz. İnternetteki açık ara en büyük rüya yorumları sitesinde, aradığınız her türlü yorumları bulacaksınız.

Rüyanızın yorumu ile alakalı en sık sorulanlar

Rüyada altını pisletmiş bebek görmek-1852
 • Rüya Tabiri yapan şahsın bütün eski tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
 • Zihnimiz duyularımızın o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.
 • Zihnimiz sıfırdan simalar oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz suratlar yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce surat gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.
 • Rüya yorumcusunun mutlaka rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi gerekmektedir.
 • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
 • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda yaşanan tuhaf durumlardır
 • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yarısını unuturuz.
 • Ortalama bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.
 • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
 • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
 • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak aynı aşamada dokunma ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: “Rüyada altını pisletmiş bebek görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.