Rüyada asansörle 7.kata çıkmak

Umurhan O. (Yaş: 30 – Tokat) sordu : “Rüyada asansörle 7.kata çıkmak açıklayabilir misiniz?

Rüyada asansörle 7.kata çıkmak, yağmura, cömert yabancıya, duygusal hayatın iyi olacağına, arkadaşlarıyla birlikte mutlu olmaya, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, finansal külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden uzak durmaya, şana ulaşılacağına, refah dolu günlere, malın bereketli olmasına, sağlıklı yaşamaya, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına işarettir. Ayrıca kedere düşmeye, maddi kayba, ticaret sebebiyle üzüntüye, mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, korkuya olmasına işarettir. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları dediler ki: Kişinin gördüğü rüya yenilgiden sonra düşlediği müjdeye, zamanla hak edilen beceriye, cefa ile birlikte ümit ettiği zenginliğe, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği daha çok kazanca delalet eder.

Sanal dünyadaki sayısız rüya açıklamaları için linke şimdi tıkla : Rüya Tabirleri Portalı

Ziyaretçilerimizin geniş kapsamlı rüya yorumlarına pratik yoldan erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi için kapsamlı araştırmalar oluşturduk. Okuyucuların bize yolladıkları rüyalarını uzman tabirciler sizin için yorumluyor. Sayfalarımızı incelerken paylaşılan uyarıları okumayı atlamayın. Gelecekte istediğinizde kolaylıkla sitemize erişmek adına bu siteyi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternetteki rakipsiz en ayrıntılı rüya tabiri ruyanda.com adresinde, araştırdığınız her türlü rüyayı bulacaksınız.

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi konusunda bilinmesi gerekenler

Rüyada asansörle 7.kata çıkmak-959
 • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
 • Beynimiz hiç yoktan suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
 • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.
 • Belirgin herhangi bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
 • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
 • Bazen açıkça kimi zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
 • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
 • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.
 • Rüyada bir iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların isimlerini söyler.
 • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.

Yasal Uyarı: “Rüyada asansörle 7.kata çıkmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.