Rüyada ayak altı öpmek

Erim C. (Yaş: 23 – Ankara) sordu : “Üç gece önce sorduğum rüyayı gördüm. Rüyada ayak altı öpmek açıklar mısınız? Çok sağolun

Rüyada ayak altı öpmek, cömert kadına, verdiği söze sadık olunacağına, sağlığa, sorunlardan uzak kalacağına, maddi yükü bulunan tanıdığından kendini kurtarmaya, paraya gelecek berekete, iyi günlere, hünerli bir kimseye, içten davranan yaşlı kişiye, maddi zorluklardan sıyrılmaya, yüksek mertebeye gelineceğine delalet eder. Aynı zamanda korktuğu şeyden emin olmaya, düşmanlığını gizleyen amire, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, sevimsiz vaziyete gelmeye, hilekar bir düşmana delalet eder. Farklı düşünen rüya yorumcuları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya uzun bir bekleyişin sonunda beklediği güce, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak özlediği mevkiye, zahmetle birlikte ümit ettiği müjdeye, sıkıntı çekerek kavuştuğu haysiyete yorulmaktadır.

Sanal dünyadaki binlerce rüya anlamları için linke ziyaret et : Rüya Tabiri

Okuyucularımızın geniş çerçeveli rüya yorumlarına kolayca ulaşabilmesi ve yanıt bulabilmesi amacıyla kapsamlı çalışmalar yaptık. Sizlerin bize sordukları rüyaları uzman yorumcular sizler için analiz etti. Sayfamızı okurken paylaşılan tavsiyeleri okumayı atlamayın. İleride istediğinizde rahatça web sitemize ulaşmak adına sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternetin açık ara en zengin rüya yorumu ruyanda.com adresinde, okumak istediğiniz her tabiri bulacaksınız.

Rüyalarınızın analizleri hakkında merak edilenler

Rüyada ayak altı öpmek-210
 • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
 • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
 • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
 • Yaklaşık olarak gecede birkaç saat rüya görülür.
 • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler yaşarlar.
 • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
 • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
 • Hayvanlar kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
 • Rüyalar tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
 • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
 • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: “Rüyada ayak altı öpmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.