Rüyada ayak parmağında kıl görmek

Sinan Ö. (Yaş: 27 – İstanbul) sordu : “İki üç gün önce bir rüya gördüm. Rüyada ayak parmağında kıl görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkürler

Rüyada ayak parmağında kıl görmek, sevinmeye, iyi bir birlikteliğe, zahmetsiz elde edilen paraya, aşk hayatının iyi gittiğine, kazanca gelecek fazlalığa, yüksek mertebeye çıkılacağına, gelirin kazançlı olacağına, bonkör yabancıya, alın teriyle kazanılan paraya, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, beceri sahibi bir insana delalettir. Ender olarak da sağlığın bozulacağına, üzülmeye, parasal probleme, muhtaç duruma düşmeye, yalancı bir akrabaya yorulmaktadır. Bazı durumlarda da rüya yorumcuları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği huzura, meşakkatle birlikte beklediği itibarlı mertebeye, zorlukların ardından hak edilen daha iyi bir hayata, zahmet çekerek hasret duyduğu iyiliğe yorulmaktadır.

Webteki limitsiz rüya yorumları için linke ziyaret et : Büyük Rüya Yorumu

Okuyucularımızın geniş çerçeveli rüya tabirlerine pratik bir şekilde erişebilmesi ve inceleyebilmesi için detaylı araştırmalar oluşturduk. Ziyaretçilerimizin bizlere ilettiği rüyaları uzman yorumcular sizler için analiz ediyor. Sayfamızı gözden geçirirken bilgi verilen tavsiyeleri okumayı ihmal etmeyin. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak tabirlerimize erişmek adına ruyanda.com adresini favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternette açık ara en zengin rüya tabiri sitemizde, araştırdığınız bütün yorumları bulabilirsiniz.

Gördüğünüz rüyaların anlamları hakkında bunları biliyor musunuz

Rüyada ayak parmağında kıl görmek-148
 • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
 • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
 • Uyku, kısa süreli ölüm gibi de değerlendirilir
 • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuçta rüya sahibinin hangi derecede etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere sebep olacak yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
 • Rüya tabirleri yapılırken acele edilmemelidir.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.
 • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden güçlüdür.
 • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve duyguları tecrübe ederler.
 • İleri derecede ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
 • Ortalama olarak gece boyunca bir iki saat civarı rüya görürüz.
 • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
 • Tahminen bir kişinin yaşamının yaklaşık üçte birini, başka bir yorumla tahmini 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş senesini uykuda geçirir.
 • Bazı zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı şekilde geleceğe dair haberler alınır.

Yasal Uyarı: “Rüyada ayak parmağında kıl görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.