Rüyada babasını kelepçeli görmek

Baykal O. (Yaş: 41 – Aydın) sordu : “Rüya tabirlerinizi bir kaç aydır severek inceledim. Rüyada babasını kelepçeli görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim

Rüyada babasını kelepçeli görmek, mutluluğu bulmaya, devlette mevkiye geleceğine, yeminini tutmaya, güzel şansa, hünerli bir insana, güvenli olmaya, alın teriyle kazanılan zenginliğe, planların hayata geçeceğine, güler yüzlü orta yaşlı adama, getirili uğraşlara gireceğine, huzur bulmaya işarettir. Bazen de yalancı bir yabancıya, korkuya başına gelmesine, iyi hali kaybetmeye, saklanansırların ortaya çıkacağına, sıkıntıya yaşantıya delalettir. Kimi zaman da alimler derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukların ardından kavuştuğu başarıya, sıkıntılara göğüs gererek özlediği itibarlı mertebeye, cefa ile birlikte umduğu mülke, hatalarının ardından hak ettiği şöhrete delalet eder.

Webteki yüz binlerce rüya manaları için bağlantıyı ziyaret et : Rüya Tabiri Ansiklopedisi

Sitemizi takip edenlerin geniş kapsamlı bilgilere kolayca erişebilmesi ve faydalanabilmesi için uzun süren derlemeler hayata geçirdik. Okuyucularımızın bizlere gönderdikleri rüyaları rüya yorumcularımız sizler için yorumladı. Yazımızı incelerken paylaşılan tavsiyeleri gözden geçirmeyi pas geçmeyin. Daha sonra aradığınızda vakit kaybetmeden web sitemize gelmek için ruyanda.com adresini kısayol olarak ekleyebilirsiniz. Eminiz, İnternetteki açık ara en zengin rüya tabirleri ruyanda.com adresinde, araştırdığınız her türlü rüyayı bulacaksınız.

Görülen rüyanın tabiri hakkında bilmeniz gerekenler

Rüyada babasını kelepçeli görmek-78
 • Rüyada genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, yabancı kişilerin adlarını söyler.
 • Denek hayvanları üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
 • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
 • Beynimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
 • Rüya yorumu yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
 • Rüyalarda en çok hissedilen duygulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif hislerden baskındır.
 • Rüya yorumlayan, mutlaka tabirden kişinin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sorunlara sebep olacak değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
 • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
 • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
 • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
 • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
 • Bazı zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: “Rüyada babasını kelepçeli görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.