Rüyada başına beyaz tülbent örtmek

Yaşa K. (Yaş: 29 – Çorum) sordu : “Bulamadığım hemen hemen bütün rüyalar sitenizde yer buluyor ancak Rüyada başına beyaz tülbent örtmek yorumlayabilir misiniz?

Rüyada başına beyaz tülbent örtmek, mutluluğa kavuşmaya, maddi zorluklardan uzak durmaya, önemli kuvvete ulaşmaya, sözünü tutmaya, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici gelişmelere, dingin bir hayat süreceğine, bol gelire, huzura ermeye, parasal yükü olan akrabadan yakasını kurtarmaya, üne sahip olmaya, planların hayata geçeceğine işaret eder. Olumsuz yorum olarak maddi probleme, sorumluluktan dolayı mağdur olunacağına, sıkıntılı yaşantıya, sırların açığa çıkacağına, fenalığını saklayan tanıdığa yorulur. Bazı durumlarda da rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu rüya meşakkatle birlikte kavuştuğu büyük güce, başarısızlıktan sonra beklediği beceriye, sıkıntıya düşerek ümit ettiği başarıya, yardım alarak hak edilen mala yorulmaktadır.

Webdeki yüz binlerce rüya manaları için bağlantıya ziyaret edin : En Kapsamlı Rüya Yorumu Portalı

Sitemizi takip edenlerin detaylı tabirlere vakit kaybetmeden erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi amacıyla özenli derlemeler yaptık. Sizlerin bizlere ilettikleri rüyaları uzman yorumcularımız sizin için yorumladı. Yazılarımızı incelerken bilgi verilen tavsiyeleri incelemeyi unutmayın. Gelecekte ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla tabirlerimize erişebilmek adına ruyanda.com adresini kısayol olarak ekleyin. İnternet üzerinde tartışmasız en geniş rüya yorumları ruyanda.com sitesinde, araştırdığınız her türlü yorumları bulabilirsiniz.

Düşlerinizin analizleri konusunda bilinmesi gerekenler

Rüyada başına beyaz tülbent örtmek-1726
 • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
 • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • Aşırı ruhsal sorunları olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
 • Tahminen bir kişinin hayatının ortalama üçte birini, farklı bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
 • Uyandıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
 • Rüya tabiri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
 • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
 • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
 • Rüya alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
 • Rüya Yorumu uykuda kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
 • Yaklaşık bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
 • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.

Yasal Uyarı: “Rüyada başına beyaz tülbent örtmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.