Rüyada başkaların kavga ettiğini görmek

Taliha Y. (Yaş: 49 – Almanya) sordu : “Aradığım hemen hemen bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor ancak Rüyada başkaların kavga ettiğini görmek yorumlar mısınız?

Rüyada başkaların kavga ettiğini görmek, mutluluk dolu günlere, getirili işlere, alın teriyle kazanılan mala, bol kazanca, maddi külfeti olan dosttan uzak durulacağına, taleplerin hayata geçeceğine, sakin bir hayat sürdüreceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, yetenek sahibi bir insana, bol kısmete, kazancın bereketli olacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre de huzurunun kaçacağına, can sıkıcı bir vaziyete gelmeye, maddi probleme, sıkıntıya hayata, ticari başarısızlığa yorulmaktadır. Bazen de rüya uzmanları şöyle dediler: Bu uğraş vererek kavuştuğu temiz kazanca, cefa çekerek kazandığı rahata, zorluklara göğüs gererek beklediği paraya, umudunu kestikten sonra düşlediği güce delalettir.

Webdeki en geniş rüya tabirleri için bağlantıya ziyaret edin : En Derin Rüya Tabirleri Portalı

Sitemizi takip edenlerin düzenlenmiş rüya tabirlerine en kolay yoldan ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi düşüncesiyle kapsamlı araştırmalar yaptık. Okuyucularımızın bize ilettikleri rüyalarını uzman tabircilerimiz sizin için yorumladı. Rüya yorumlarımızı okurken paylaşılan tavsiyeleri gözden geçirmeyi atlamayın. İleride ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla yorumlarımıza ulaşabilmek adına bulunduğunuz sayfayı favorilerinize ekleyebilirsiniz. Şuna emin olun, İnternetteki rakipsiz en geniş rüya analizi ruyanda.com adresinde, okumak istediğiniz tüm yorumları bulabilirsiniz.

Gördüğünüz tüm rüyaların analizleri ile alakalı en çok merak edilenler

Rüyada başkaların kavga ettiğini görmek-1560
 • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
 • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka sonuç olarak kişinin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açabilecek yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
 • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, kültürler gibi pek çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
 • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
 • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
 • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
 • Düş denilen olgu, uykuda yaşanan belirsiz hallerdir
 • Bazen açık olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte mesajlar görülür.
 • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
 • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Tanımadığımız şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: “Rüyada başkaların kavga ettiğini görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.