Rüyada bıçakla adam öldürmek

Bılıal K. (Yaş: 18 – İstanbul) sordu : “Paylaştıklarınızı kısa bir süredir düzenli olarak takip ediyorum. Rüyada bıçakla adam öldürmek yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim

Rüyada bıçakla adam öldürmek, büyük güce ulaşmaya, taleplerin hayata geçeceğine, sözüne bağlı kalacağına, iyi geleceğe, kazanılan nimete, sevince kavuşulacağına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, maddiyata gelecek bolluğa, merhametli evlada, güvende olmaya, sorunlardan uzak kalacağına işarettir. Nadiren de anlayışsız bir kimseye, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, çözümü karmaşık bir sorunla yüzleşileceğine, korkulanın gerçekleşmesine, değer düşmesine yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek elde ettiği ganimete, mağlubiyetten sonra umduğu yüksek mertebeye, zahmetle hasret duyduğu berekete, sıkıntıya düşerek hak edilen feraha işarettir.

Sanal dünyadaki yüz binlerce rüya analizleri için bağlantıya hemen tıkla : Geniş Rüya Yorumları

Ziyaretçilerimizin geniş kapsamlı yorumlara kolayca göz atabilmesi ve yanıt bulabilmesi gayesiyle özenli çalışmalar gerçekleştirdik. Sizlerin bizlere yolladıkları rüyalarını rüya tabircilerimiz sizler için analiz etti. Yazılarımızı okurken vurgulanan ipuçlarını okumayı atlamayın. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda vakit kaybetmeden sayfalarımıza gelebilmek adına web sitemizi kısayol olarak eklemenizi tavsiye ederiz. İnternetin tartışmasız en zengin rüya tabirleri sitemizde, gördüğünüz tüm tabirleri bulabilirsiniz.

Gördüğünüz rüyaların analizi ile alakalı merak edilenler

Rüyada bıçakla adam öldürmek-598
 • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
 • Uyku, geçici ölüm hali gibi de adlandırılır
 • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
 • Uyandıktan on dk. sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
 • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyanın manasını bilmesi gerekir.
 • Erkekler rüyalarında daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
 • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
 • Rüyalar yorumu yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
 • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar hayatımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
 • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler görülür.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: “Rüyada bıçakla adam öldürmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.