Rüyada birine kafa atmak

Atakan Ö. (Yaş: 51 – İsveç) sordu : “İyi geceler; Açık ara yazılmış en güzel rüya yorumları web sitesi burası. Rüyada birine kafa atmak açıklar mısınız? Çok sağolun

Rüyada birine kafa atmak, faydalı işlere, huzurlu yaşayacağına, yüksek ticari kazançlara, faydalı işler ile meşgul olacağına, hoşgörülü genç kişiye, mutluluğu bulmaya, hayali kurulan bir ilişkiye, maddiyata gelecek bolluğa, becerikli bir insana, sağlıklı hayata, aşk hayatında feraha yorulmaktadır. Bazen de parasızlığa, ticaret alanında zarara, yalancı bir insana, huzuru kaybetmeye, korkulanın gerçekleşmesine işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Bu rüya zorlukların sonrasında gözlediği refaha, bir kişiden yardım isteyerek umduğu nimete, uğraşlarının sonunda hayalini kurduğu temiz kazanca, zorlukla birlikte elde ettiği ferahlığa delalettir.

İnternetteki en geniş rüya açıklamaları için bağlantıya tıklayın : Geniş Kapsamlı Rüya Tabirleri

Değerli okuyucularımızın gerçek rüya tabirlerine zahmet çekmeden ulaşabilmesi ve yanıt bulabilmesi amacıyla uzun süren araştırmalar gerçekleştirdik. Sizlerin bizlere sordukları rüyaları rüya tabirciler sizler için yorumluyor. Rüya tabirlerimizi okurken önemi vurgulanan tavsiyeleri gözden geçirmeyi unutmayın. İleride aradığınızda kolayca yazılarımıza ulaşmak adına ruyanda.com adresini tarayıcınızın favorilerine ekleyin. İnternet üzerinde rakipsiz en zengin rüya tabiri sitesinde, okumak istediğiniz her yorumu bulacaksınız.

Görülen rüyanın analizi ile alakalı en çok merak edilenler

Rüyada birine kafa atmak-1307
 • Ortalama bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, başka bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir yaşamın 25 yılını uykuda tüketir.
 • Aşırı ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
 • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
 • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
 • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
 • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
 • Rüya Yorumu yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
 • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
 • Düş diye adlandırılan olgu, uykuda görülen belirsiz durumlardır
 • Bazı zaman açıkça kimi zaman da dolaylı biçimde geleceğe dair haberler görülür.
 • Rüya alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
 • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye kendi fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: “Rüyada birine kafa atmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.