Rüyada camdan merdiven görmek

Yiğit D. (Yaş: 38 – Almanya) sordu : “Merhaba, Rüyada camdan merdiven görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim

Rüyada camdan merdiven görmek, dingin kalacağına, aşk hayatında huzura, rahatlığa, yeminin tutulacağına, sevince kavuşulacağına, eli açık adama, dostlarla sohbete, bereketli geleceğe, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına, karlı girişim içinde bulunacağına, helal paraya yorulur. Olumsuz anlamda yalancı kimseye, huzuru kaybetmeye, mutsuz edici bir problemle yüzyüze gelineceğine, içinden çıkılması zor bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, kötü niyetli bir amir eliyle zarar görmeye işarettir. Bazen de rüya alimleri şöyle derler ki: Görülen rüya yenilgiden sonra kavuştuğu feraha, umudunu yitirdikten sonra kazandığı rahata, zorlukların ardından kavuştuğu şana, zorlukla umduğu itibarlı mertebeye işarettir.

Webdeki sayısız rüya analizleri için bağlantıya tıkla : Rüya Yorumları Ansiklopedisi

Sitemizi takip edenlerin gerçek sayfalara rahat şekilde göz atabilmesi ve cevap bulabilmesi gayesiyle özenli araştırmalar hayata geçirdik. Okuyucuların bize gönderdikleri rüyaları uzman yorumcularımız sizin için yorumladı. Rüya yorumlarımızı incelerken paylaşılan tavsiyeleri okumayı unutmayın. Tekrar ihtiyaç duyduğunuzda zorlanmadan yazılarımıza girmek için web sitemizi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. İddia ediyoruz, İnternetin rakipsiz en zengin rüya analizi ruyanda.com adresinde, okumak istediğiniz tüm yorumları bulacaksınız.

Gördüğünüz düşlerin anlamları ile alakalı bilmedikleriniz

Rüyada camdan merdiven görmek-840
 • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
 • Kimi zaman açıkça bazı zaman da üstü kapalı olarak geleceğe dair haberler alınır.
 • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
 • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
 • Çok fazla ruhsal problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
 • Uyandıktan on dakika geçince %90ını unutmuş oluruz.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
 • Yaklaşık olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görürüz.
 • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
 • Rüya Yorumu yapan şahsın bütün geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
 • Rüya yorumlarının yol gösterici olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
 • Belirgin herhangi bir olay görülen rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
 • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: “Rüyada camdan merdiven görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.