Rüyada camide ayakkabılarını kaybetmek

Gülsema Z. (Yaş: 36 – Kayseri) sordu : “Selamlar. Rüyada camide ayakkabılarını kaybetmek açıklayabilir misiniz?

Rüyada camide ayakkabılarını kaybetmek, güvenli yaşamaya, güzel talihe, yetenekli bir kimseye, yararlı uğraşlar yapacağına, hatrı sayılır kuvvete ermeye, mutluluğu bulmaya, vefakar eşe, gönül ilişkilerinde feraha, feraha kavuşmaya, bir kaç hafta içinde duyulacak hayırlı gelişmelere, külfetsiz elde edilen mülke yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de korkulanın gerçekleşmesine, saklanansırların açığa döküleceğine, can sıkıcı bir hale düşmeye, huzuru yitirmeye, ticari kayba delalet eder. Bazı alimler şöyle derler ki: Bu rüya sıkıntıları aşarak ümit ettiği mevkiye, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu yüksek mertebeye, bir kişiden yardım isteyerek beklediği onura, zorlukla ulaştığı iyi bir geleceğe işaret eder.

Webdeki sayısız rüya tabirleri için linke tıklayın : Rüya Tabiri Arşivi

Ziyaretçilerimizin detaylı rüya tabirlerine rahatlıkla göz atabilmesi ve anlayabilmesi düşüncesiyle detaylı çalışmalar yaptık. Okuyucuların bize yolladıkları rüyaları rüya tabirciler sizler için yorumladı. Sayfamızı gözden geçirirken altı çizilen uyarıları incelemeyi atlamayın. Tekrar ihtiyaç duyduğunuzda rahatlıkla yazılarımıza erişebilmek adına ruyanda.com adresini tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. İddia ediyoruz, İnternet üzerinde tartışmasız en zengin rüya analizleri ruyanda.com sitesinde, araştırdığınız bütün yorumları bulabilirsiniz.

Görülen rüyanın analizleri hakkında bilinmeyenler

Rüyada camide ayakkabılarını kaybetmek-1674
 • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekir.
 • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, kültürler gibi pek çok faktör konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
 • Kimi zaman net olarak bazen de üstü kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler alınır.
 • Hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
 • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
 • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
 • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
 • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.
 • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
 • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
 • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: “Rüyada camide ayakkabılarını kaybetmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.