Rüyada ceviz ve fındık görmek

Mazhar S. (Yaş: 31 – Adıyaman) sordu : “Selam, Tartışmasız internette bulunan en güvenilir rüya yorumu internet sitesi burada. Rüyada ceviz ve fındık görmek açıklayabilir misiniz?

Rüyada ceviz ve fındık görmek, mutlu olmaya, uzun ömre, alın teriyle elde edilen ziynete, yağmura, kısa zamanda öğrenilecek sevindirici havadis öğrenmeye, üne ulaşmaya, taleplerin yerine geleceğine, faydalı işler ile meşgul olacağına, imrenilen bir mutluluğa, huzura ermeye, zorluk çekmeden kazanılan servete işarettir. Bir diğer yoruma göre de hilekar yöneticiye, huzuru yitirmeye, sırların ortaya dökülmesine, fenalığını saklayan kimseye, kötülükten emin olmaya işarettir. Bazı durumlar için de yorumcular şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların sonunda hasret duyduğu itibara, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu sevince, uğraş vererek kavuştuğu mutluluğa, zahmetle düşlediği ferahlığa delalet eder.

Sanal dünyadaki limitsiz rüya açıklamaları için linki ziyaret edin : Rüya Yorumu Arşivi

Siz okuyucularımızın düzenli konulara kolayca göz atabilmesi ve cevap bulabilmesi için detaylı çalışmalar yaptık. Ziyaretçilerimizin bizlere ilettiği rüyaları rüya tabirciler sizler için analiz ediyor. Yorumlarımızı okurken paylaşılan ipuçlarını okumayı ihmal etmeyin. Gelecekte ihtiyacınız olduğunda vakit kaybetmeden yorumlarımıza girebilmek adına bulunduğunuz sayfayı tarayıcınızın favorilerine ekleyin. İnternet üzerinde açık ara en kapsamlı rüya yorumu sitesinde, okumak istediğiniz her türlü rüyayı bulacaksınız.

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi ile ilgili bunları biliyor musunuz

Rüyada ceviz ve fındık görmek-1780
 • Rüya tabiri yapan kişinin 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
 • Bazı zaman net olarak bazen de dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
 • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da değerlendirilir
 • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle yorumdan rüya sahibinin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara sebep olacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
 • Bir çok hayvan ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
 • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
 • Düş diye adlandırılan şey, uykuda görülen garip durumlardır
 • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Negatif hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
 • Tahminen bir insan yaşamının tahmini üçte birini, başka bir deyişle yaklaşık 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
 • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz ülkelerin, yabancı kişilerin isimlerini söyler.
 • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
 • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: “Rüyada ceviz ve fındık görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.