Rüyada çocuğun üstünü örtmek

Asli T. (Yaş: 54 – Gaziantep) sordu : “Bir gece önce bir rüya gördüm. Rüyada çocuğun üstünü örtmek yorumlar mısınız?

Rüyada çocuğun üstünü örtmek, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, kazançlı yarınlara, verdiği söze sadık duracağına, tez zamanda öğrenilecek iyi havadise, sevince ermeye, imrenilen bir başarıya, devlette mevkiye çıkılacağına, şöhrete sahip olmaya, sağlıklı hayata, mutluluğa ermeye, eşiyle sohbete delalettir. Bir diğer yoruma göre de zora düşmeye, üzüntü duymaya, değer kaybetmeye, düşmanlık görmeye, rahatının kaçacağına işaret eder. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle derler: Bu rüya sıkıntıyla düşlediği paraya, uğraşarak hayalini kurduğu temiz rızka, sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı mala, zorlukla birlikte ulaştığı saygınlığa işaret eder.

Online dünyadaki en kapsamlı rüya analizleri için linke tıklayın : Rüya Tabiri Sözlüğü

Ziyaretçilerimizin düzenlenmiş tabirlere kısa yoldan erişebilmesi ve anlayabilmesi için özenli araştırmalar yaptık. Ziyaretçilerimizin bize yolladıkları rüyalarını uzman yorumcular sizler için yorumladı. Sayfalarımızı incelerken altı çizilen tavsiyeleri gözden geçirmeyi atlamayın. İleride ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak yazılarımıza ulaşabilmek adına bulunduğunuz sayfayı tarayıcınızın favorilerine ekleyin. İnternetteki açık ara en detaylı rüya tabiri web sitemizde, araştırdığınız tüm tabirleri bulacaksınız.

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile ilgili bilinmesi gerekenler

Rüyada çocuğun üstünü örtmek-500
 • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının güçlü olması şarttır.
 • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin manasını bilmesi icap eder.
 • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
 • Rüyayı yorumlayan, kati suretle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini hesaba katmalı, ruhsal problemlere neden olacak yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
 • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
 • Aşırı psikolojik sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
 • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat süreyle rüya görürüz.
 • Rüya Yorumları yapan bireyin tüm eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
 • Zihnimiz sıfırdan suratlar oluşturamaz. Uykuda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
 • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
 • Yapılan araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
 • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
 • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.

Yasal Uyarı: “Rüyada çocuğun üstünü örtmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.