Rüyada doktorla sevişmek

Ege D. (Yaş: 23 – İzmir) sordu : “Rüyada doktorla sevişmek yorumlar mısınız?

Rüyada doktorla sevişmek, samimi genç akrabaya, rahatlığa, sevinmeye, üne kavuşulacağına, huzurlu yaşayacağına, kolay elde edilen ganimete, mutluluğa ermeye, ilişkisinin iyi olacağına, arkadaşlarıyla eğlenmeye, büyük güce ulaşmaya, bol şansa yorulmaktadır. Bunlarla birlikte hoşgörüsüz bir yabancıya, parasal zarara, kötü niyetli yönetici tarafından zarar görmeye, kıymet yitirmeye, yalancı bir yabancıya işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle tabir ederler: Bu rüya yenilgiden sonra kavuştuğu saygınlığa, bir kişiden yardım isteyerek beklediği büyük güce, sıkıntıları aşarak özlediği ferahlığa, uğraşarak gözlediği sevince yorulur.

Online dünyadaki yüz binlerce rüya anlamları için linki şimdi tıkla : En Derin Rüya Yorumu

Siz okuyucularımızın düzenli rüya tabirlerine kolay şekilde erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi için özenli araştırmalar gerçekleştirdik. Ziyaretçilerimizin bize ilettiği rüyalarını uzman yorumcular sizler için yorumladı. Yorumlarımızı incelerken vurgulanan uyarıları incelemeyi atlamayın. İleride ihtiyacınız olduğunda vakit kaybetmeden web sitemize girebilmek için bulunduğunuz sayfayı favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Şuna eminiz, İnternette açık ara en kapsamlı rüya yorumları ruyanda.com sitesinde, araştırdığınız bütün yorumları bulacaksınız.

Gördüğünüz rüyanın tabir edilmesi konusunda bunları biliyor muydunuz

Rüyada doktorla sevişmek-1886
 • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
 • Rüyalarda bir iç ses vardır. Bilmediğimiz yerlerin, tanımadığımız insanların adlarını bildirir.
 • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
 • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri kuşkudur. Olumsuz hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
 • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
 • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. oynatılamaz.
 • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Rüya yorumları yapılırken acele edilmemelidir.
 • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle sonuç olarak rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açacak yorumlardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha negatif duygular tecrübe ederler.
 • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: “Rüyada doktorla sevişmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.