Rüyada 4 duvar arasında kalmak

Fetih L. (Yaş: 45 – Ankara) sordu : “Hayırlı sabahlar. Geçen gece sorduğum rüyayı gördüm. Rüyada 4 duvar arasında kalmak yorumlayabilir misiniz?

Rüyada 4 duvar arasında kalmak, kısa zamanda alınacak sevindirici gelişmelere, içten davranan orta yaşlı adama, problemlerden arınmış olacağına, eli açık yöneticiye, güvenli yaşamaya, mutlu zamanlara, ulaşılan kuvvet sahibi olmaya, hünerli bir kimseye, ilişkisinin iyi gittiğine, üne sahip olunacağına, memuriyette mertebeye gelineceğine delalettir. Bunlarla birlikte fena niyetli bir kimse tarafından fenalık görmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, rahatı yitirmeye, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, karışık bir problemle karşılaşılacağına işaret eder. Farklı bir açıdan bakan rüya yorumcuları şöyle dediler: Bu rüya cefa ile birlikte hasret duyduğu rahatlığa, zorlukla kazandığı mala, sıkıntı çekerek kazandığı mevkiye, zahmetle birlikte özlediği yüksek mertebeye işarettir.

Online dünyadaki yüz binlerce rüya açıklamaları için linke tıklayın : Rüya Yorumu Portalı

Sitemizi ziyaret edenlerin kaliteli bilgilere kolay şekilde erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi için özenli çalışmalar gerçekleştirdik. Ziyaretçilerimizin bize ilettikleri rüyalarını uzman tabirciler sizin için analiz ediyor. Sayfalarımızı gözden geçirirken önemi vurgulanan tavsiyeleri okumayı pas geçmeyin. Gelecekte ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla sayfalarımıza ulaşabilmek adına web sitemizi kısayol olarak ekleyin. İnternetteki rakipsiz en detaylı rüya tabiri olan ruyanda.com da, gördüğünüz her türlü tabiri bulabilirsiniz.

Gördüğünüz düşün yorumlanması ile ilgili merak edilenler

Rüyada 4 duvar arasında kalmak-1605
 • Rüya Tabiri uyurken insanın bilinç altındaki mesajları yorumlar.
 • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha kavgacı hisler tecrübe ederler.
 • Ortalama her gece iki saate yakın süreyle rüya görülür.
 • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.
 • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle sonuçta kişinin nasıl etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara yol açacak yorumlamalardan olabildiğince uzak durmalıdır.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
 • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
 • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
 • Rüya tabiri yapan kişinin altıncı hissinin kuvvetli olması gereklidir.
 • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
 • Zihnimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz yüzlerdir. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız yüz becerisine sahibiz.

Yasal Uyarı: “Rüyada 4 duvar arasında kalmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.