Rüyada el sallamak nedir

Yalçın Ü. (Yaş: 49 – Ordu) sordu : “Rüyada el sallamak nedir yorumlayabilir misiniz?

Rüyada el sallamak nedir, getirili girişimler yapacağına, samimi genç tanıdığa, iyi kısmete, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, işte makama ulaşılacağına, yağmura, emniyette yaşamaya, mal varlığına gelecek fazlalığa, ulaşılan kuvvete ermeye, kolay elde edilen rızka, parasal külfeti bulunan insandan uzak durulacağına yorulur. Bazen de fena huylu bir kimse tarafından fenalık görmeye, üzüntü duymaya, fenalık görülmesine, rahatının kaçacağına, dara düşmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan alimler şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya uzun süren çabaların sonunda beklediği şana, hatalarının ardından kavuştuğu iyiliğe, zahmet çekerek hak ettiği kazanca, sıkıntı çekerek özlediği daha sağlıklı bir hayata işarettir.

İnternetteki en kapsamlı rüya anlamları için linke tıkla : En detaylı Rüya Tabirleri Portalı

Sitemizi takip edenlerin gerçek tabirlere zahmet çekmeden erişebilmesi ve inceleyebilmesi gayesiyle özenli derlemeler oluşturduk. Sizlerin bizlere gönderdikleri rüyaları uzman yorumcularımız sizin için analiz etti. Yazılarımızı okurken bilgi verilen tavsiyeleri okumayı unutmayın. Bir daha ihtiyacınız olduğunda zorlanmadan tabirlerimize ulaşabilmek adına bulunduğunuz sayfayı favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Emin olun, İnternetin tartışmasız en detaylı rüya yorumları web sitesinde, aradığınız her tabiri bulacaksınız.

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile alakalı bunları biliyor musunuz

Rüyada el sallamak nedir-936
 • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
 • Rüya yorumlayanın 6. hissinin güçlü olması şarttır.
 • Belirgin bir nesne görülen rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
 • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz hisler pozitif duygulardan daha sık görülür.
 • Rüya Tabirleri yapan kişinin tüm eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
 • Rüya yorumcusu, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sorunlara yol açacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
 • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
 • Tabirlerin yol gösterici nitelikte olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
 • Tahminen bir kişinin yaşamının tahminen üçte birini, farklı bir deyişle ortalama 75 senelik bir ömrün yirmibeş yılını uykuda tüketir.
 • Rüyalar kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
 • Rüya diye adlandırılan olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir
 • Rüya tabiri yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
 • Rüya yorumları yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.

Yasal Uyarı: “Rüyada el sallamak nedir” yazısı izinsiz kopyalanamaz.