Rüyada eşini hasta olduğunu görmek

Özal O. (Yaş: 47 – Bolu) sordu : “Bana göre yazılmış en güzel rüya tabiri internet sitesi ruyanda. Rüyada eşini hasta olduğunu görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler

Rüyada eşini hasta olduğunu görmek, bol kazanca, varlıklı insana, güvende olmaya, gelire gelecek berekete, ilişkisinin yolunda olduğuna, hoşsohbet genç akrabaya, iyi uğraşlara gireceğine, salih arkadaşa, sağlığını kazanmaya, sözlerin yerine getirileceğine, gönül ilişkilerinde huzura işaret eder. Bunlarla birlikte sağlığın yitirileceğine, zarar görmeye, sıkıntıya yaşama, parasal zarara, ticari problemlere yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle dediler: Bu rüya sıkıntı sonrasında istediği toplu paraya, uzun bir bekleyişin sonunda ümit ettiği mutluluğa, zorlukların sonrasında düşlediği paraya, zorlukları aşarak hak edilen berekete yorulmaktadır.

Online dünyadaki binlerce rüya analizleri için linki ziyaret edin : Rüya Tabirleri

Okuyucularımızın geniş kapsamlı yorumlara rahat şekilde erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi amacıyla detaylı araştırmalar hayata geçirdik. Okuyucularımızın bizlere gönderdikleri rüyalarını uzman tabirciler sizin için yorumluyor. Rüya tabirlerimizi incelerken paylaşılan ipuçlarını gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Daha sonra ihtiyacınız olduğunda zorlanmadan yorumlarımıza bakabilmek için web sitemizi kısayol olarak ekleyebilirsiniz. İnternetteki açık ara en büyük rüya analizleri ruyanda.com adresinde, araştırdığınız tüm rüyaları bulabilirsiniz.

Rüyanızın analizi ile ilgili merak ettikleriniz

Rüyada eşini hasta olduğunu görmek-383
 • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
 • Rüya tabircisi, mutlak suretle tabirden rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sorunlara sebep olacak değerlendirmelerden olabildiğince uzak durmalıdır.
 • Rüya tabircisinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
 • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
 • Rüyada bir iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, bilmediğimiz kimselerin adlarını bildirir.
 • Ortalama bir insanın ömrünün tahminen üçte birini, başka bir deyişle tahminen 75 yıllık bir ömrün yirmibeş senesini uyuyarak geçirir.
 • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da üstü kapalı biçimde gelecekle ilgili mesajlar alınır.
 • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
 • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri korkudur. Negatif hisler olumlu duygulardan baskındır.
 • Belirli herhangi bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
 • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
 • Rüya Tabiri uyurken bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.

Yasal Uyarı: “Rüyada eşini hasta olduğunu görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.