Rüyada eski sevgilinin elinden su içmek

Semıha H. (Yaş: 30 – Kütahya) sordu : “Dün gece tuhaf bir rüya gördüm. Rüyada eski sevgilinin elinden su içmek yorumlayabilir misiniz?

Rüyada eski sevgilinin elinden su içmek, hünerli bir kişiye, iyi bir ilişkiye, getirili işlere, malın verimli olmasına, istenilen güce ermeye, sıkıntı çekmeden kazanılan ganimete, maddi yükü bulunan kişiden kurtulmaya, sağlıklı bir ömre, maddi zorluklardan sıyrılmaya, sevince erişileceğine, büyük makama yükseleceğine yorulmaktadır. Bazen de üzülmeye, değer yitirmeye, fukaralığa, iş kaynaklı geçim zorluğuna, fenalığını saklayan kişiye delalettir. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle derler: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen beceriye, zorlukların ardından gözlediği mutluluğa, çektiği zorlukların sonunda beklediği feraha, zorlukla beklediği mevkiye yorulur.

İnternetteki limitsiz rüya tabirleri için linki tıklayın : Rüya Tabirleri Portalı

Sitemizi ziyaret edenlerin detaylı sayfalara rahatlıkla göz atabilmesi ve okuyabilmesi için uzun süren araştırmalar hayata geçirdik. Okuyucuların bizlere yolladığı rüyaları rüya yorumcular sizin için yorumluyor. Sayfamızı gözden geçirirken vurgulanan diğer yazıları gözden geçirmeyi pas geçmeyin. Tekrar ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla yazılarımıza girmek için sitemizi tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. İddialıyız ki, İnternetin tartışmasız en kapsamlı rüya yorumu ruyanda.com sitesinde, aradığınız bütün yorumları bulabilirsiniz.

Gördüğünüz düşün yorumlanması hakkında en sık sorulanlar

Rüyada eski sevgilinin elinden su içmek-1655
 • Ortalama bir insan ömrünün tahmini üçte birini, diğer bir tabirle ortalama 75 yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
 • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
 • Zihnimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz sima yetisine sahibiz.
 • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif hisler olumlu hislerden baskındır.
 • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. bir çok parametre ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
 • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
 • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
 • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
 • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması şarttır.
 • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
 • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
 • Uyandıktan on dakika sonra %90ını unutmuş oluruz.
 • Belirli bir olay görülen rüya, genellikle direkt olarak o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.

Yasal Uyarı: “Rüyada eski sevgilinin elinden su içmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.