Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek

Banu H. (Yaş: 34 – Erzincan) sordu : “Web sitenizi uzun bir süredir severek inceliyorum. Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek açıklar mısınız?

Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek, istenilen bir mutluluğa, yüksek gelire, maddi zorluklardan sıyrılmaya, kuvvete ermeye, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, yağmura, ticari getirisi yüksek yatırımlar yapacağına, memuriyette makama çıkılacağına, vefakar akrabaya, manevi külfeti bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına, sağlıklı bir ömre delalettir. Ayrıca huzurunun bozulacağına, iyi hali kaybetmeye, korkuya olmasına, ticari başarısızlığa, can sıkıcı duruma gelmeye delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle tabir ederler: Bu cefa çektikten sonra hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak gözlediği zafere, hatalarının ardından umduğu daha iyi bir hayata, uğraşarak hasret duyduğu haysiyete işarettir.

Online dünyadaki en kapsamlı rüya açıklamaları için bağlantıyı hemen tıkla : Rüya Tabiri

Sitemizi ziyaret edenlerin güncel rüya tabirlerine rahat şekilde erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi için detaylı çalışmalar oluşturduk. Okuyucuların bize sordukları rüyalarını rüya yorumcular sizin için yorumluyor. Sayfalarımızı okurken vurgulanan diğer yazıları incelemeyi ihmal etmeyin. Bir daha ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak sitemize bakabilmek adına bulunduğunuz sayfayı favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Emin olun ki, İnternet üzerinde tartışmasız en geniş rüya yorumları ruyanda.com adresinde, gördüğünüz her türlü rüyaları bulacaksınız.

Gördüğünüz tüm rüyaların tabir edilmesi hakkında en çok merak edilenler

Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek-652
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
 • Rüya yorumcusunun 6. hissinin güçlü olması şarttır.
 • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
 • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, ipuçlarına dayanarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
 • Rüyayı yorumlayan, kesinlikle sonuçta kişinin nasıl etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel problemlere neden olacak değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
 • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
 • Bazı zaman açıkça bazı zaman da kapalı biçimde geleceğe dair mesajlar alınır.
 • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler yaşantımızda yüz yüze geldiğimiz ama anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
 • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını hatırlamayız.
 • Rüya denilen olgu, uyurken görülen garip durumlardır
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
 • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. hareket edemez.

Yasal Uyarı: “Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.