Rüyada evin sallanması ama yıkılmaması

Sözen İ. (Yaş: 44 – Elazığ) sordu : “Rüyada evin sallanması ama yıkılmaması yorumlar mısınız?

Rüyada evin sallanması ama yıkılmaması, hatrı sayılır kuvvet sahibi olmaya, beceri sahibi bir kişiye, toplum yaşamında tatmine, sorunlardan uzak bir hayat sürdüreceğine, arzuların yerine geleceğine, huzur bulmaya, yüksek mertebeye ulaşacağına, kazanılan zenginliğe, işyerinde terfiye, yararlı işler ile meşgul olacağına, eşiyle yaşamaya yorulur. Bir diğer yoruma göre de sıkıntılı yaşantıya, acımasız bir kişiye, sağlığın kötüleşeceğine, fena huylu bir tanıdık eliyle fenalık görmeye, korkuya olmasına yorulmaktadır. Farklı bir açıdan yaklaşan rüya yorumcuları şöyle dediler: Bu rüya zorluklara göğüs gererek kavuştuğu mülke, zorlanarak elde ettiği berekete, umudunu kestikten sonra kazandığı berekete, meşakkatle birlikte umduğu nimete delalettir.

Webteki yüz binlerce rüya yorumları için linke tıkla : Rüya Yorumları

Siz okuyucularımızın kaliteli rüya tabirlerine rahatlıkla erişebilmesi ve cevap bulabilmesi amacıyla kapsamlı derlemeler yaptık. Okuyucuların bizlere sorduğu rüyalarını rüya tabircilerimiz sizin için yorumluyor. Yazılarımızı gözden geçirirken önemi vurgulanan uyarıları gözden geçirmeyi unutmayın. Tekrar istediğinizde kolaylıkla web sitemize erişmek adına web sitemizi kısayol olarak ekleyin. Şuna emin olun, İnternetteki açık ara en zengin rüya analizleri ruyanda.com sitesinde, gördüğünüz her türlü tabirleri bulacaksınız.

Görülen rüyanın yorumlanması hakkında bunları biliyor muydunuz

Rüyada evin sallanması ama yıkılmaması-1841
 • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
 • REM, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. oynatılamaz.
 • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
 • Uyandıktan 5 dk. sonra rüyamızın yarısını hatırlamamaya başlarız.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
 • Rüya tabiri yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
 • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
 • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
 • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
 • Rüya yorumları kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
 • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
 • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
 • Rüya yorumcusunun mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: “Rüyada evin sallanması ama yıkılmaması” yazısı izinsiz kopyalanamaz.