Rüyada evinin boyanması

Idrıs K. (Yaş: 55 – Almanya) sordu : “Bana kalırsa internette bulunan en ayrıntılı rüya yorumları sitesi burada. Gördüğüm nerdeyse bütün rüyalar sitenizde bulunuyor fakat Rüyada evinin boyanması yorumlayabilir misiniz?

Rüyada evinin boyanması, duygusal külfeti bulunan arkadaştan uzaklaşılacağına, rahatlığa, malın hayırlı olacağına, şana erişmeye, hayırlı uğraşlara, sağlıklı hayata, sevinmeye, özlemi duyulan bir başarıya, arkadaşlarıyla sohbete, beklentilerin gerçekleşeceğine, işyerinde terfiye işarettir. Ender olarak da maddi zorluğa, kötülükten emin olmaya, rahatının kaçacağına, değer kaybetmeye, üzücü bir problemle karşılaşılacağına işarettir. Daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Bu zahmetlerinin meyvesini alarak özlediği feraha, sıkıntıları aşarak düşlediği berekete, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği ferahlığa, zorluklarla mücadele ederek kazandığı rahatlığa yorulur.

Sanal dünyadaki sayısız rüya tabirleri için bağlantıyı şimdi tıkla : Rüya Tabiri

Değerli ziyaretçilerimizin gerçek tabirlere en kısa yoldan erişebilmesi ve okuyabilmesi için uzun süren derlemeler hayata geçirdik. Ziyaretçilerimizin bizlere yolladıkları rüyalarını rüya yorumcular sizler için analiz ediyor. Yazımızı incelerken bilgi verilen tavsiyeleri gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Bir daha istediğinizde rahatlıkla web sitemize erişebilmek için ruyanda.com adresini favorilerinize ekleyin. İnternette tartışmasız en geniş rüya tabiri ruyanda.com sitesinde, gördüğünüz tüm tabirleri bulabilirsiniz.

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında bilinmeyenler

Rüyada evinin boyanması-661
 • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
 • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
 • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve duyguları hisseder.
 • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan belirsiz hallerdir
 • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
 • Rüya yorumunun kılavuz olduğu kesinlikle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
 • Bir çok hayvan üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
 • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka yorumdan rüya sahibinin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olabilecek yorumlardan olabildiğince kaçınmalıdır.
 • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin anlamını bilmesi gerekmektedir.
 • Rüya yorumcusunun altıncı hissinin kuvvetli olması gerekir.
 • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
 • Uykuda en çok hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
 • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: “Rüyada evinin boyanması” yazısı izinsiz kopyalanamaz.