Rüyada güvenlik kıyafeti görmek

Merlin L. (Yaş: 22 – İsveç) sordu : “Gördüğüm neredeyse tüm tabirler web sitenizde yer buluyor fakat Rüyada güvenlik kıyafeti görmek yorumlayabilir misiniz?

Rüyada güvenlik kıyafeti görmek, karlı işler yapacağına, istenilen bir kazanca, servete, sözünü yerine getirmeye, ferahlığa, şana sahip olunacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, fakirlikten kurtulmaya, kısa sürede duyulacak mutlu edici habere, merhametli arkadaşa, sağlığa delalet eder. Ayrıca karışık bir sorunla yüzyüze gelineceğine, hilekar bir yöneticiye, korkuya olmasına, sıkıntıya düşmeye, kötü niyetli bir düşman eliyle zarar görmeye yorulmaktadır. Bazı durumlar için de tabirciler derler ki: Kişinin gördüğü rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak umduğu zafere, zorlukların ardından elde ettiği servete, çektiği zorlukların meyvesini alarak özlediği şana, zamanla düşlediği büyük güce yorulur.

İnternetteki binlerce rüya tabirleri için bağlantıya tıklayın : Büyük Rüya Tabiri

Sitemizi takip edenlerin derli toplu bilgilere kolaylıkla ulaşabilmesi ve yanıt bulabilmesi düşüncesiyle kapsamlı çalışmalar oluşturduk. Okuyucuların bize sordukları rüyalarını rüya tabirciler sizin için analiz etti. Yorumlarımızı incelerken vurgulanan diğer yazıları okumayı pas geçmeyin. Gelecekte istediğinizde rahatlıkla sitemize ulaşmak adına bu siteyi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. Şu konuda eminiz ki, İnternetin açık ara en detaylı rüya tabiri ruyanda.com sitesinde, aradığınız her türlü yorumları bulabilirsiniz.

Gördüğünüz rüyanın analizi hakkında merak ettikleriniz

Rüyada güvenlik kıyafeti görmek-1398
 • Aşırı ruhsal problemleri bulunan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
 • Ortalama olarak gece boyunca birkaç saat rüya görürüz.
 • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler tecrübe ederler.
 • Bazı zaman net olarak bazen de dolaylı olarak geleceğe dair haberler görülür.
 • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
 • Rüya yorumları ile ilgili acele edilmemelidir.
 • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
 • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm eski yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
 • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
 • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.

Yasal Uyarı: “Rüyada güvenlik kıyafeti görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.