Rüyada iki kızın arasında kalmak

Berrin V. (Yaş: 21 – İstanbul) sordu : “Selamun aleyküm; Aradığım neredeyse bütün yorumlar burada bulunuyor ama Rüyada iki kızın arasında kalmak açıklar mısınız?

Rüyada iki kızın arasında kalmak, sözlerin yerine getirileceğine, duygusal hayatın iyi olacağına, sevince kavuşulacağına, ticari getirisi yüksek yatırım yapacağına, yetenek sahibi bir insana, fakirlikten uzak durmaya, mutlu olmaya, dingin bir hayat sürdüreceğine, bol kısmete, getirili uğraşlara, hayallerin yerine geleceğine delalet eder. Bazen de parasal zarara, zulüm görülmesine, ticaret alanında başarısızlığa, sıhhatin bozulacağına, korktuğundan emin olunacağına işaret eder. Bazı durumlarda da ulemalar şöyle tabir ederler: Görülen rüya uğraşlarının sonunda hasret duyduğu az olan kazancının artacağına, sıkıntılarının sonunda özlediği hünere, zorlanarak beklediği mevkiye, umudunu yitirdikten sonra kazandığı sevince delalettir.

Webteki limitsiz rüya açıklamaları için linke tıklayın : Büyük Rüya Tabiri

Değerli ziyaretçilerimizin geniş çerçeveli tabirlere kısa yoldan ulaşabilmesi ve yanıt bulabilmesi için kapsamlı çalışmalar oluşturduk. Ziyaretçilerimizin bize sorduğu rüyalarını rüya tabirciler sizler için yorumladı. Yorumlarımızı okurken bilgi verilen tavsiyeleri okumayı pas geçmeyin. Bir daha aradığınızda vakit kaybetmeden yazılarımıza gelmek için ruyanda.com adresini favorilerinize ekleyin. İddialıyız, İnternette tartışmasız en büyük rüya tabirleri web sitesinde, aradığınız tüm tabirleri bulabilirsiniz.

Gördüğünüz düşlerin yorumları hakkında merak edilenler

Rüyada iki kızın arasında kalmak-652
 • Rüyaların yol gösterici olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, ipuçlarına bakılarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
 • Rüyalarda en sık yaşanılan olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular olumlu hislerden güçlüdür.
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. Vücut kımıldatılamaz.
 • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. pek çok faktör üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
 • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular tecrübe ederler.
 • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları hisseder.
 • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
 • Yaklaşık bir kişinin ömrünün yaklaşık üçte birini, farklı bir deyişle tahmini yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
 • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
 • Düş denilen olgu, uykuda görülen tuhaf hallerdir
 • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
 • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüya görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
 • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce görmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
 • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.

Yasal Uyarı: “Rüyada iki kızın arasında kalmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.