Rüyada inşaata beton dökmek

Tamara A. (Yaş: 47 – İstanbul) sordu : “Üç dört gece önce size ilettiğim rüyayı gördüm. Rüyada inşaata beton dökmek açıklar mısınız?

Rüyada inşaata beton dökmek, kazanca gelecek bolluğa, sevince erişileceğine, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, gelirin kazançlı olacağına, sağlıklı hayata, tertemiz nimete, işte mertebeye ulaşacağına, samimi genç yabancıya, arzuların hayata geçeceğine, aydınlık zamanlara, ilişkisinin iyi olacağına delalettir. Bir diğer yoruma göre de düşmanlığını gizleyen kimseye, ferahının bozulacağına, fena niyetli bir yabancı eliyle zarar görmeye, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, can sıkıcı bir hale düşmeye işarettir. Bir takım rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Kişinin gördüğü rüya zahmet çekerek hasret duyduğu refaha, kaybettikten sonra gözlediği iyi bir geleceğe, sıkıntıya düşerek umduğu beceriye, uğraşlarının sonunda kazandığı güce işaret eder.

İnternetteki binlerce rüya manaları için linke şimdi tıkla : Rüya Tabiri Sözlüğü

Değerli okuyucularımızın detaylı bilgilere kısa yoldan erişebilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle uzun süren çalışmalar gerçekleştirdik. Sizlerin bize gönderdikleri rüyalarını rüya tabirciler sizler için yorumladı. Yazımızı okurken paylaşılan diğer yazıları okumayı ihmal etmeyin. İleride istediğinizde zorlanmadan yazılarımıza erişebilmek için bulunduğunuz sayfayı favorilerinize ekleyin. İddialıyız ki, İnternette rakipsiz en ayrıntılı rüya yorumları sitemizde, okumak istediğiniz her türlü yorumu bulabilirsiniz.

Düşlerinizin yorumları ile alakalı en sık sorulanlar

Rüyada inşaata beton dökmek-1943
 • Hastalık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada dokunma ve maneviyatı hisseder.
 • Rüyalarda en çok yaşanılan olgulardan biri endişedir. Negatif duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
 • Çok fazla psikolojik problemleri olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
 • Rüya Yorumu yapan kimsenin tüm eski tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
 • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayanların az ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
 • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
 • Zihnimiz hiç yoktan suratlar ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar hayatımızda gördüğümüz fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız boyunca binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz yeteneğine sahibiz.
 • Rüya tabirinin mesaj verici nitelikte olduğu mutlaka göz önüne alınmalı, emarelere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
 • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
 • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
 • Rüya Yorumu uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
 • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
 • Rüya tabircisinin hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
 • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.

Yasal Uyarı: “Rüyada inşaata beton dökmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.