Rüyada kadın kadına öpüştüğünü görmek

Anvar Ö. (Yaş: 44 – Gaziantep) sordu : “Geçen gece bir rüya gördüm. Rüyada kadın kadına öpüştüğünü görmek yorumlar mısınız? Çok sağolun

Rüyada kadın kadına öpüştüğünü görmek, güvende yaşamaya, devlette mevkiye gelineceğine, dostluklarında huzura, şana sahip olmaya, duygusal hayatın iyi gittiğine, merhametli dosta, paranın temiz olmasına, iyi kısmete, karlı yatırımlar yapacağına, yetenek sahibi bir kimseye, akrabalarla birlikte yaşamaya yorulmaktadır. Bunlarla birlikte acımasız bir akrabaya, mesuliyetten ötürü rahatsız olmaya, kötü niyetli akraba eliyle fenalık görmeye, dara düşmeye, ticaret alanında problemlere yorulur. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya uzmanları şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorlukların sonrasında düşlediği ganimete, bir kişiden yardım isteyerek özlediği sevince, verdiği uğraşların sonunda kazandığı beceriye, zorlukların ardından özlediği temiz rızka delalet eder.

Sanal dünyadaki en kapsamlı rüya tabirleri için bağlantıyı ziyaret edin : Rüya Yorumu

Sitemizi takip edenlerin kaliteli yazılara zorluk çekmeden erişebilmesi ve inceleyebilmesi düşüncesiyle uzun süren derlemeler yaptık. Okuyucuların bize ilettiği rüyalarını uzman tabircilerimiz sizin için analiz ediyor. Yorumlarımızı okurken paylaşılan uyarıları okumayı unutmayın. Tekrar aradığınızda rahatlıkla sayfalarımıza girebilmek için bulunduğunuz sayfayı favorilerinize ekleyin. İnternetin tartışmasız en büyük rüya analizi olan ruyanda.com da, aradığınız her türlü rüyayı bulacaksınız.

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumlanması ile alakalı merak edilenler

Rüyada kadın kadına öpüştüğünü görmek-219
 • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
 • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
 • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
 • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
 • Zihnimiz kendiliğinden simalar yaratamaz. Uykuda gördüğümüz yüzler hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
 • Denek hayvanları üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
 • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat aynı aşamada koku ve duyguları hisseder.
 • Rüya yorumu yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekir.
 • Kimi zaman net olarak kimi zaman da üstü kapalı olarak gelecekle ilgili haberler görülür.
 • Gözümüzü açtıktan 10 dk. sonra %90ını hatırlamayız.
 • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
 • Yaklaşık olarak gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
 • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler yaşarlar.

Yasal Uyarı: “Rüyada kadın kadına öpüştüğünü görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.