Rüyada kafasız koyun görmek

Gönül U. (Yaş: 43 – İstanbul) sordu : “Merhabalar. Bulamadığım hemen hemen tüm rüyalar burada bulunabiliyor fakat Rüyada kafasız koyun görmek yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim

Rüyada kafasız koyun görmek, üne sahip olmaya, arkadaşlarıyla muhabbete, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, büyük mertebeye yükseleceğine, huzura ermeye, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, yeminini yerine getirmeye, güler yüzlü genç insana, iyi bir ilişkiye, isteklerin gerçekleşeceğine, yüksek kısmete işarettir. Başka görüşlere göre de iyi hali kaybetmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya, saklanansırların açığa çıkacağına, ferahının kaçacağına, kıymet kaybetmeye delalet eder. Farklı düşünen çağdaş ulemalar şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak kavuştuğu itibarlı mertebeye, meşakkatle beklediği şöhrete , hatalarının ardından hak ettiği temiz kazanca, zahmet çekerek elde ettiği az olan kazancının artacağına yorulur.

Sanal dünyadaki yüz binlerce rüya açıklamaları için bağlantıya tıkla : En Geniş Kapsamlı Rüya Tabirleri

Sitemizi takip edenlerin düzenli tabirlere rahat şekilde erişebilmesi ve yanıt bulabilmesi gayesiyle detaylı derlemeler oluşturduk. Ziyaretçilerimizin bizlere sorduğu rüyaları rüya tabirciler sizler için yorumluyor. Sayfalarımızı incelerken altı çizilen tavsiyeleri incelemeyi ihmal etmeyin. Tekrar istediğinizde zorlanmadan yorumlarımıza bakmak adına web sitemizi kısayol olarak eklemenizi tavsiye ederiz. Eminiz, İnternetteki açık ara en ayrıntılı rüya yorumu olan ruyanda.com da, gördüğünüz her tabiri bulacaksınız.

Gördüğünüz tüm rüyaların tabiri ile ilgili bilmedikleriniz

Rüyada kafasız koyun görmek-1383
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
 • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
 • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir dünyadır.
 • Uykuda sıklıkla hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
 • Rüya tabirleri yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • Yaklaşık bir bireyin yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir yorumla tahminen yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 senesini uyuyarak tüketir.
 • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın seviyede dokunma ve maneviyatı hisseder.
 • Rüya yorumlayan, mutlaka dinler, örfler, kültürler vb. pek çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
 • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını bildirir.
 • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
 • Rüyalar tabirleri ile ilgili acele edilmemelidir.
 • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
 • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuçta rüya görenin nasıl etki altında kalacağını değerlendirmeli, sinirsel sorunlara yol açabilecek yorumlardan olabildiğince uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: “Rüyada kafasız koyun görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.