Rüyada kavun satın almak

Güzey I. (Yaş: 46 – İzmir) sordu : “Bu gece rüya gördüm. Rüyada kavun satın almak yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim

Rüyada kavun satın almak, bonkör yöneticiye, mal varlığına gelecek artışa, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, malın temiz olacağına, aşk hayatında başarıya, yararlı uğraşlar yapacağına, mutlu geleceğe, bol kazanca, kısa zamanda öğrenilecek sevindirici değişimlere, mutluluğa ermeye, sorunlardan arınmış bir hayat sürdüreceğine işaret eder. Ender olarak da korkuya olmasına, kedere düşmeye, kıymet kaybetmeye, kötü huylu bir tanıdık tarafından fenalık görmeye, zulüm görülmesine delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya zorlukların ardından hak edilen büyük güce, uzun bir bekleyişin sonunda hak edilen galibiyete, sıkıntılarının sonunda beklediği temiz rızka, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı şana yorulmaktadır.

Webteki sayısız rüya tabirleri için bağlantıyı tıklayın : Detaylı Rüya Yorumları Sitesi

Ziyaretçilerimizin güncel bilgilere zorluk çekmeden ulaşabilmesi ve anlayabilmesi amacıyla uzun süren araştırmalar oluşturduk. Sizlerin bizlere gönderdikleri rüyaları uzman tabirciler sizler için analiz etti. Rüya yorumlarımızı incelerken bilgi verilen ipuçlarını okumayı pas geçmeyin. Gelecekte aradığınızda zorlanmadan sayfalarımıza gelmek için sitemizi favori listenize ekleyebilirsiniz. İnternetin rakipsiz en geniş rüya yorumları sitesinde, araştırdığınız her türlü rüyaları bulabilirsiniz.

Rüyalarınızın anlamları konusunda merak ettikleriniz

Rüyada kavun satın almak-787
 • Tabirlerin rehber olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, emarelere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
 • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
 • Rüya Tabirleri yapan şahsın tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
 • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişikliğin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
 • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
 • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle yorumdan kişinin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, sinirsel sorunlara yol açacak tabirlerden olabildiğince kaçınmalıdır.
 • Rüya tabircisinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın tabirini bilmesi gerekmektedir.
 • Beynimiz bedenimizin gerçekten hissettiği olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
 • Rüya tabircisi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vb. bir çok faktör üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
 • Rüya tabirleri kesinlikle iyiye yorulmalıdır.
 • Rüyalarda en sık hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif duygular olumlu hislerden daha sık görülür.

Yasal Uyarı: “Rüyada kavun satın almak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.