Rüyada kralla konuşmak

Şivekar M. (Yaş: 41 – İstanbul) sordu : “Tabirlerinizi epeydir beğenerek takip ediyorum. Rüyada kralla konuşmak açıklayabilir misiniz?

Rüyada kralla konuşmak, emniyetli yaşamaya, yararlı uğraşlar gerçekleştireceğine, hayırlı işlere, merhametli dosta, ferahlığa, mutluluğa, rızkın verimli olmasına, parasal yükü bulunan tanımadığı birinden uzak durulacağına, iyi yarınlara, imrenilen bir geleceğe, sorunlardan arınmış olacağına işaret eder. Ayrıca ticaret alanında zarara, iş nedeniyle sıkıntıya, yoksulluğa, kötülük görmeye, huzurunun kaçacağına işaret eder. Kimi ulemalar şöyle derler: Görülen rüya zorlukların sonrasında umduğu ticari kazanca, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği hünere, zorlukları aşarak kazandığı temiz rızka, cefa ile birlikte gözlediği yüksek mertebeye delalet eder.

İnternetteki binlerce rüya tabirleri için bağlantıya hemen tıkla : Rüya Yorumları Portalı

Sizlerin kaliteli tabirlere zorluk çekmeden ulaşabilmesi ve yanıt bulabilmesi düşüncesiyle kapsamlı araştırmalar oluşturduk. Sizlerin bize gönderdiği rüyaları rüya yorumcular sizin için analiz ediyor. Sayfalarımızı okurken önemi vurgulanan diğer yazıları gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Tekrar ihtiyaç duyduğunuzda rahatça web sitemize bakmak için ruyanda.com adresini tarayıcınızın favorilerine eklemenizi tavsiye ederiz. İnternetteki açık ara en zengin rüya tabiri olan ruyanda.com da, okumak istediğiniz tüm tabirleri bulabilirsiniz.

Rüyalarınızın taşıdığı mesajlar ile alakalı bilmeniz gerekenler

Rüyada kralla konuşmak-978
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
 • Uyku, kısa süreli ölüm olarak da adlandırılır
 • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
 • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda aracı olur.
 • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
 • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
 • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz yüzler yaşamımızda gördüğümüz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Hepimiz ömrümüz boyunca çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
 • Ortalama bir kişinin ömrünün ortalama üçte birini, başka bir deyişle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 yılını uyuyarak geçirir.
 • Rüya tabirleri yapılırken kati suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
 • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.
 • Belirgin bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
 • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: “Rüyada kralla konuşmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.