Rüyada kurşunlanmak vurulmak

Evre V. (Yaş: 43 – İstanbul) sordu : “Kesinlikle hazırlanmış en ayrıntılı rüya internet sitesi burası. Rüyada kurşunlanmak vurulmak açıklar mısınız?

Rüyada kurşunlanmak vurulmak, sosyal yaşamda mutluluğa, cömert yabancıya, hüner sahibi bir insana, verimli işler yapacağına, zenginliğe, hayallerin hayata geçeceğine, iyi bir eşe, sağlıklı yaşamaya, güzel işler yapacağına, sakin yaşayacağına, güvende olmaya delalet eder. Olumsuz yorum olarak fena huylu insan tarafından fenalık görmeye, düşmanlığını saklayan düşmana, kederden sıyrılamamaya, düşmanlık görülmesine, korktuğundan emin olunacağına yorulur. Bazı ulemalar şöyle dediler ki: Görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek beklediği iyi bir geleceğe, zorlanarak ümit ettiği itibarlı mertebeye, meşakkatle beklediği ferahlığa, sıkıntı sonrasında ulaştığı mala işaret eder.

Webdeki limitsiz rüya tabirleri için bağlantıyı tıkla : Rüya Yorumları

Sitemizi ziyaret edenlerin güncel tabirlere rahatlıkla ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi için uzun süren araştırmalar yaptık. Okuyucuların bize ilettikleri rüyalarını rüya tabircilerimiz sizin için analiz ediyor. Rüya tabirlerimizi incelerken vurgulanan diğer yazıları gözden geçirmeyi atlamayın. Daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda vakit kaybetmeden web sitemize girebilmek için bu siteyi favorilerinize ekleyebilirsiniz. İnternetin rakipsiz en ayrıntılı rüya analizleri olan ruyanda.com da, okumak istediğiniz bütün yorumları bulacaksınız.

Rüyalarınızın yorumlanması ile ilgili merak edilenler

Rüyada kurşunlanmak vurulmak-1609
 • Uykuda sıklıkla yaşanılan olgulardan biri korkudur. Negatif duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
 • Kobay hayvanlar ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
 • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
 • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
 • Beynimiz duyularımızın o sırada hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
 • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülenin tabirini bilmesi icap eder.
 • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin isimlerini söyler.
 • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
 • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın seviyede koku ve maneviyatı hisseder.
 • Yaklaşık her gece iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
 • Rüya Yorumları yapan bireyin bütün geçmiş tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
 • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: “Rüyada kurşunlanmak vurulmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.