Rüyada küs olduğu kişiyi görmek

Celal H. (Yaş: 51 – Trabzon) sordu : “İyi akşamlar, Rüya tabirlerinizi uzun zamandır düzenli olarak okuyorum. Dün size yazdığım rüyayı gördüm. Rüyada küs olduğu kişiyi görmek yorumlayabilir misiniz?

Rüyada küs olduğu kişiyi görmek, sevince kavuşulacağına, tertemiz servete, kazançlı geleceğe, tez zamanda duyulacak müjdeli haber duymaya, problemlerden uzak olacağına, verdiği söze sadık kalınacağına, yararlı işler yapacağına, emniyetli kalmaya, iyi uğraşlara, zengin kimseye, hoşgörülü orta yaşlı insana delalettir. Aynı zamanda iş kaynaklı üzüntüye, hoşnutsuz bir vaziyete gelmeye, sıkıntıdan sıyrılamamaya, rahatı kaybetmeye, karışık bir olayla karşılaşılacağına yorulmaktadır. Bazen de alimler şöyle tabir ederler: Bu kaybettikten sonra hak ettiği paraya, uğraş vererek umduğu hünere, sıkıntı çekerek kavuştuğu temiz rızka, bir kişiden yardım isteyerek hasret duyduğu zenginliğe delalet eder.

Online dünyadaki sayısız rüya tabirleri için bağlantıyı ziyaret et : En Büyük Rüya Tabiri

Ziyaretçilerimizin güncel sayfalara zorluk çekmeden ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi amacıyla özenli araştırmalar gerçekleştirdik. Sizlerin bizlere yolladığı rüyalarını uzman yorumcular sizin için yorumladı. Sayfalarımızı incelerken altı çizilen uyarıları gözden geçirmeyi atlamayın. Bir daha istediğinizde kolayca yazılarımıza girebilmek için bulunduğunuz sayfayı kısayol olarak ekleyebilirsiniz. İnternet üzerinde açık ara en zengin rüya yorumu web sitemizde, gördüğünüz her türlü yorumları bulabilirsiniz.

Gördüğünüz düşlerin yorumlanması ile ilgili bilinmesi gerekenler

Rüyada küs olduğu kişiyi görmek-1984
 • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için kişiye şahsına ait fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
 • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır
 • Bilimsel araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala önemini sürdürmektedir.
 • Rüya denilen şey, uyurken yaşanan tuhaf durumlardır
 • Ortalama bir kişinin yaşamının tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla yaklaşık 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
 • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarda birleştirebilir.
 • Rüya yorumu yapan kişi, mutlak suretle yorumdan rüyayı görenin nasıl etki altında kalacağını irdelemeli, sinirsel sıkıntılara sebep olacak yorumlamalardan elinden geldiğince kaçınmalıdır.
 • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok değişken üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
 • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu duygulardan baskındır.
 • Rüya yorumunun mesaj verici olduğu kesinlikle göz önüne alınmalı, mesajlara dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.

Yasal Uyarı: “Rüyada küs olduğu kişiyi görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.