Rüyada kuyuya düşen birini kurtarmak

Mutay B. (Yaş: 24 – Diyarbakır) sordu : “Rüyada kuyuya düşen birini kurtarmak yorumlayabilir misiniz? Teşekkür ederim

Rüyada kuyuya düşen birini kurtarmak, ilişkisinin yolunda olduğuna, vefalı evlada, servete, yüksek şansa, sözlerin tutulacağına, bereketli yarınlara, büyük güce ermeye, problemlerden arınmış bir hayatı olacağına, temiz ziynete, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, sevinmeye yorulmaktadır. Aynı zamanda korktuğundan emin olunacağına, çözümü zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, fukaralığa, fena niyetli insan tarafından fenalık görmeye, yalancı amire delalettir. Farklı bir açıdan bakan alimler dediler ki: Bu rüya sıkıntıları aşarak ümit ettiği refaha, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği beceriye, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu mülke, cefa çekerek özlediği kazanca işaret eder.

İnternetteki binlerce rüya manaları için linke ziyaret edin : En Büyük Rüya Yorumu

Siz okuyucularımızın kaliteli rüya tabirlerine kolaylıkla ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi amacıyla özenli çalışmalar hayata geçirdik. Sizlerin bizlere yolladığı rüyalarını rüya tabirciler sizler için yorumluyor. Sayfamızı gözden geçirirken önemi vurgulanan uyarıları okumayı atlamayın. İleride istediğinizde rahatlıkla tabirlerimize erişmek adına sitemizi kısayol olarak ekleyin. İnternetteki açık ara en zengin rüya tabirleri web sitemizde, aradığınız her türlü yorumu bulacaksınız.

Rüyalarınızın anlamları hakkında merak edilenler

Rüyada kuyuya düşen birini kurtarmak-1897
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. hareket edemez.
 • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
 • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar yapılmıştır.
 • Belirgin bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
 • Denek hayvanları üzerinde gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
 • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
 • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
 • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
 • Rüyayı yorumlayan, mutlak suretle sonuçta rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, ruhsal sorunlara sebep olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
 • Görme engeli olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
 • Uyku, geçici ölüm hali gibi de değerlendirilir
 • Rüyalar mutlaka hayra yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: “Rüyada kuyuya düşen birini kurtarmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.