Rüyada okulda ders anlatmak

Fetih Z. (Yaş: 49 – Kocaeli) sordu : “Rüyada okulda ders anlatmak açıklar mısınız?

Rüyada okulda ders anlatmak, sağlıklı bir ömre, problemlerden uzak kalacağına, sevecen yaşlı kadına, gelirin verimli olmasına, mutluluğa ermeye, bol berekete, elinden her iş gelen bir insana, işte mevkiye yükseleceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, bir kaç hafta içinde alınacak iyi değişimlere, maddi yükü bulunan dosttan kendini kurtarmaya işaret eder. Ender olarak da değer yitirmeye, sıhhatin tehlike altında olduğuna, kederden kurtulamamaya, hoşnutsuz hale düşmeye, fenalığını saklayan amire yorulur. Farklı bir çerçeveden bakan alimler derler ki: Bu yardım alarak istediği varlığa, zorluklarla mücadele ederek düşlediği mutluluğa, zorluklarla mücadele ederek özlediği ganimete, cefa ile birlikte ümit ettiği ganimete yorulur.

İnternetteki sayısız rüya açıklamaları için bağlantıya hemen tıkla : En Derin Rüya Yorumları

Değerli ziyaretçilerimizin derli toplu yazılara rahatça göz atabilmesi ve okuyabilmesi gayesiyle kapsamlı derlemeler oluşturduk. Okuyucularımızın bize sordukları rüyalarını uzman tabircilerimiz sizin için yorumladı. Tabirlerimizi gözden geçirirken vurgulanan uyarıları gözden geçirmeyi pas geçmeyin. İleride ihtiyacınız olduğunda kolayca sitemize erişebilmek için bu siteyi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. Eminiz ki, İnternetteki açık ara en geniş rüya yorumları ruyanda.com adresinde, aradığınız her türlü rüyaları bulabilirsiniz.

Gördüğünüz düşlerin analizleri ile alakalı en çok merak edilenler

Rüyada okulda ders anlatmak-1378
 • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekmektedir.
 • Erkekler rüyalarında daha kavgacı duygular yaşarlar.
 • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
 • Rüya yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
 • Rüya yorumu yapan kişi, kesinlikle sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal problemlere yol açabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.
 • Belirli bir nesne görülen rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
 • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
 • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
 • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
 • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
 • Zihnimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
 • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
 • Rüyalar yorumları yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
 • Zihnimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız suratlardır. Her birimiz hayatımız boyunca onbinlerce surat gördüğümüz için, rüyalarımızda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
 • Uyku, kalıcı olmayan ölüm olarak da adlandırılır

Yasal Uyarı: “Rüyada okulda ders anlatmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.