Rüyada ölmüş birinin el sallaması

Fulya T. (Yaş: 40 – Ordu) sordu : “hayırlı akşamlar, Rüyada ölmüş birinin el sallaması açıklar mısınız?

Rüyada ölmüş birinin el sallaması, arzuların yerine geleceğine, faydalı işlere, güler yüzlü yaşlı kadına, yakında alınacak sevindirici değişimlere, ticari getirisi yüksek girişim yapacağına, imrenilen bir ilişkiye, istenilen kuvvet sahibi olmaya, kendisini sevenlerle birlikte eğlenmeye, merhametli evlada, varlıklı yöneticiye, aydınlık yarınlara delalettir. Olumsuz anlamda dara düşmeye, ferahının bozulacağına, can sıkıcı vaziyete düşmeye, hoşgörüsüz bir kişiye, kötü niyetli amir eliyle fenalık görmeye delalet eder. Bazen de tabirciler dediler ki: Görülen rüya çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı nimete, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği iyiliğe, zorlukla kavuştuğu saygınlığa, yardım alarak düşlediği güce yorulur.

Sanal dünyadaki en geniş rüya tabirleri için bağlantıya ziyaret edin : Geniş Rüya Yorumu Ansiklopedisi

Okuyucularımızın derli toplu tabirlere zaman kaybetmeden göz atabilmesi ve yanıt bulabilmesi düşüncesiyle uzun süren derlemeler hayata geçirdik. Okuyucuların bizlere yolladıkları rüyaları uzman yorumcularımız sizin için analiz etti. Yazılarımızı incelerken bilgi verilen ipuçlarını okumayı unutmayın. Daha sonra istediğinizde zaman kaybetmeden sayfalarımıza ulaşmak için sitemizi favorilerinize eklemenizi tavsiye ederiz. İnternetteki açık ara en kapsamlı rüya analizi web sitemizde, okumak istediğiniz her türlü rüyayı bulabilirsiniz.

Gördüğünüz rüyanın tabiri hakkında bilinmesi gerekenler

Rüyada ölmüş birinin el sallaması-1587
 • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da adlandırılır
 • Rüya Yorumları yapan şahsın bütün geçmiş tabirler konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
 • Bazen açıkça bazı zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar görülür.
 • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
 • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
 • Rüyayı yorumlayan, kati suretle sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sorunlara neden olabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
 • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
 • Rüyalar yorumları yapılırken mutlaka, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • Rüyada bir iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz illerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
 • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
 • Rüya yorumcusunun kesinlikle rüyalarda görülenin yorumunu bilmesi gerekir.
 • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
 • Rüyalar kesinlikle hayra yorulmalıdır.
 • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: “Rüyada ölmüş birinin el sallaması” yazısı izinsiz kopyalanamaz.