Rüyada osman ismi görmek

Selmi Y. (Yaş: 49 – İstanbul) sordu : “Rüyada osman ismi görmek yorumlayabilir misiniz?

Rüyada osman ismi görmek, güzel işler yapacağına, aşk hayatının yolunda olduğuna, sağlığını kazanmaya, hayırlı eşe, yeminin yerine getirileceğine, bir kaç hafta içinde öğrenilecek müjdeli habere, yetenek sahibi bir kişiye, sevince, sorunlardan arınmış bir hayatı olacağına, eşiyle birlikte eğlenmeye, hak edilmiş ziynete yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da can sıkıcı duruma gelmeye, kötü niyetli bir amire, düşmanlık görmeye, düşmanlığını saklayan yöneticiye, korkulanın gerçekleşmesine işarettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle derler: Bu zorluklarla mücadele ederek istediği temiz kazanca, zorlukla birlikte kazandığı yüksek mertebeye, umudunu kestikten sonra umduğu şöhrete , sıkıntı çekerek hayalini kurduğu paraya delalet eder.

İnternetteki binlerce rüya analizleri için linke hemen tıkla : Detaylı Rüya Yorumları Portalı

Okuyucularımızın doğru bilgilere kolaylıkla göz atabilmesi ve anlayabilmesi için uzun süren derlemeler yaptık. Okuyucularımızın bize ilettikleri rüyaları rüya yorumcularımız sizin için analiz ediyor. Tabirlerimizi incelerken önemi vurgulanan diğer yazıları incelemeyi unutmayın. Bir daha istediğinizde zaman kaybetmeden sitemize ulaşmak için web sitemizi favorilerinize ekleyin. Şu konuda iddialıyız, İnternette tartışmasız en detaylı rüya yorumu ruyanda.com adresinde, aradığınız her rüyayı bulacaksınız.

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamı ile ilgili bilmedikleriniz

Rüyada osman ismi görmek-953
 • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana şahsına ait fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular yaşarlar.
 • Bir çok hayvan üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
 • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
 • Ortalama olarak her gece birkaç saat süreyle rüya görürüz.
 • Rüyada bir iç ses bulunur. Bilmediğimiz illerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini söyler.
 • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
 • Tahminen bir bireyin hayatının yaklaşık üçte birini, başka bir deyişle ortalama yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
 • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
 • Zihnimiz kendiliğinden simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen suratlar yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yetisine sahibiz.
 • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların az ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
 • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.

Yasal Uyarı: “Rüyada osman ismi görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.