Rüyada paket lastiği görmek

Kor I. (Yaş: 27 – Denizli) sordu : “Rüyada paket lastiği görmek açıklar mısınız?

Rüyada paket lastiği görmek, mutluluğa, emniyette yaşamaya, hoşsohbet yaşlı adama, uzun ömre, düşkünlükten sıyrılmaya, sevince erişileceğine, şana ermeye, maddiyata gelecek artışa, zenginliğe, gelirin bereketli olmasına, iyi talihe delalet eder. Bazen de fukaralığa, ferahının kaçacağına, üzüntü duymaya, kedere düşmeye, sağlığın yitirileceğine delalet eder. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle yorumlarlar: Görülen rüya zahmetle birlikte ümit ettiği beceriye, uzun süren çabaların sonunda beklediği zafere, uğraşlarının sonunda hak edilen mutluluğa, zahmetlerinin meyvesini alarak hak edilen başarıya yorulur.

Sanal dünyadaki en kapsamlı rüya tabirleri için bağlantıyı şimdi tıkla : Rüya Tabiri Portalı

Sizlerin geniş çerçeveli rüya tabirlerine pratik yoldan ulaşabilmesi ve inceleyebilmesi amacıyla kapsamlı araştırmalar yaptık. Okuyucuların bizlere yolladığı rüyaları rüya yorumcular sizin için analiz ediyor. Yorumlarımızı incelerken bilgi verilen uyarıları incelemeyi atlamayın. İleride aradığınızda pratik olarak yorumlarımıza erişmek için web sitemizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. İddialıyız, İnternetin rakipsiz en kapsamlı rüya yorumu ruyanda.com adresinde, okumak istediğiniz bütün tabirleri bulacaksınız.

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile alakalı merak edilenler

Rüyada paket lastiği görmek-148
 • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
 • Uykuda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri endişedir. Olumsuz hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
 • Rüyada bir iç spiker vardır. Bilmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kimselerin isimlerini bildirir.
 • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz televizyondan renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
 • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
 • Rüya tabirlerinin yol gösterici olduğu kati suretle göz önüne alınmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
 • Beynimiz duyularımızın gerçekten hissettiği olguları rüyalarda birleştirebilir.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
 • Düş denilen şey, uykuda yaşanan garip durumlardır
 • Denek hayvanları ile yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
 • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok parametre konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
 • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.

Yasal Uyarı: “Rüyada paket lastiği görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.