Rüyada sabah namazı kaçırmak

Neşat İ. (Yaş: 19 – İstanbul) sordu : “Selamlar, Rüyada sabah namazı kaçırmak yorumlayabilir misiniz?

Rüyada sabah namazı kaçırmak, servete, kazanca gelecek berekete, paranın kazançlı olacağına, sorunlardan uzak olacağına, tatlı dilli orta yaşlı insana, duygusal yükü olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, özlemi duyulan bir birlikteliğe, güzel kısmete, arzu edilen güce ulaşmaya, güvenli olmaya, kazançlı yatırım yapacağına delalet eder. Başka görüşlere göre de fenalığını saklayan kimseye, hilekar bir amire, ticari sorunlara, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, sıkıntı verici bir durumla yüzleşileceğine yorulur. Kimi zaman da ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya kaybettikten sonra elde ettiği kazanca, zorlukla hak edilen hayra, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu şana, uzun süren çabaların sonunda ulaştığı beceriye işaret eder.

Online dünyadaki en kapsamlı rüya analizleri için linke hemen tıkla : En Derin Rüya Yorumları Arşivi

Siz okuyucularımızın kaliteli yazılara pratik bir şekilde ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi gayesiyle detaylı derlemeler hayata geçirdik. Sizlerin bize sordukları rüyalarını rüya yorumcularımız sizler için analiz etti. Rüya yorumlarımızı okurken önemi vurgulanan uyarıları incelemeyi atlamayın. Daha sonra aradığınızda zorlanmadan tabirlerimize gelmek adına sitemizi favorilerinize ekleyin. Eminiz ki, İnternette tartışmasız en detaylı rüya yorumları web sitemizde, araştırdığınız her türlü tabiri bulacaksınız.

Gördüğünüz düşlerin anlamları ile alakalı bilmedikleriniz

Rüyada sabah namazı kaçırmak-733
 • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi fikir ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
 • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini sürdürmektedir.
 • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
 • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayan insanların daha az sayıda ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
 • Rüyalarda en sık hissedilen duygulardan biri korkudur. Olumsuz hisler pozitif hislerden baskındır.
 • Sonradan gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
 • Rüya Tabirleri yapan kimsenin bütün geçmiş tabirler konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
 • Rüya yorumlayanın altıncı hissinin kuvvetli olması şarttır.
 • Rüya tabirleri mutlaka iyiye yorulmalıdır.
 • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif duygular tecrübe ederler.
 • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar yapılmıştır.
 • Ortalama bir insanın yaşamının yaklaşık 3te 1ini, farklı bir yorumla tahminen 75 senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.

Yasal Uyarı: “Rüyada sabah namazı kaçırmak” yazısı izinsiz kopyalanamaz.