Rüyada şelaleye girmek

Teymur S. (Yaş: 23 – İstanbul) sordu : “Hayırlı günler. Web sitenizi birkaç yıldır dikkatlice okudum. Rüyada şelaleye girmek yorumlayabilir misiniz?

Rüyada şelaleye girmek, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, tatlı dilli genç tanıdığa, kolay elde edilen mülke, emniyetli olmaya, kazançlı girişim gerçekleştireceğine, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, kazanca gelecek berekete, yüksek gelire, merhametli akrabaya, büyük mevkiye geleceğine, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli habere işarettir. Kimi zaman da sırların meydana döküleceğine, yalancı kimseye, üzüntü verecek olayla karşılaşılacağına, maddi zarara, kötülük görmeye işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan rüya yorumcuları şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya uğraşarak elde ettiği beceriye, umudunu yitirdikten sonra hak edilen yüksek mertebeye, umudunu yitirdikten sonra ümit ettiği daha iyi bir hayata, ümitsizlikten sonra özlediği toplu paraya yorulmaktadır.

Online dünyadaki en geniş rüya açıklamaları için bağlantıya tıkla : En Geniş Rüya Yorumu

Sizlerin düzenlenmiş sayfalara pratik yoldan göz atabilmesi ve okuyabilmesi amacıyla uzun süren araştırmalar oluşturduk. Sizlerin bize sorduğu rüyalarını uzman tabircilerimiz sizler için yorumluyor. Tabirlerimizi incelerken bilgi verilen ipuçlarını okumayı ihmal etmeyin. İleride istediğinizde pratik olarak yorumlarımıza erişmek için bu siteyi favorilerinize ekleyebilirsiniz. İnternet üzerinde rakipsiz en geniş rüya analizleri web sitesinde, okumak istediğiniz her rüyayı bulabilirsiniz.

Görülen rüyaların tabir edilmesi ile alakalı en çok merak edilenler

Rüyada şelaleye girmek-814
 • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
 • Beynimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
 • Rüya alemi, büyük ve soyut bir dünyadır.
 • Beynimiz hiç yoktan yüzler yaratamaz. Rüyalarda görülen simalar hayatımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız görme yetisine sahibiz.
 • Rüya yorumlayanın maneviyatının güçlü olması gerekir.
 • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı olarak geleceğe dair haberler görülür.
 • Rüya Yorumu konusunda gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
 • Rüya tabircisi, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. pek çok etken konusunda birikim sahibi olmalıdır.
 • Rüya tabiri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
 • Yaklaşık bir bireyin hayatının yaklaşık üçte birini, farklı bir tabirle tahminen 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak tüketir.
 • Rüya Tabiri yapan bireyin tüm geçmiş tabirler hakkında bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
 • REM, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.

Yasal Uyarı: “Rüyada şelaleye girmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.