Rüyada serili yün görmek

Etil C. (Yaş: 31 – Batman) sordu : “Bugün sorduğum rüyayı gördüm. Rüyada serili yün görmek yorumlar mısınız?

Rüyada serili yün görmek, helal ganimete, gönül ilişkisinin iyi olacağına, toplum yaşamında huzura, eşiyle muhabbete, hünerli bir insana, vefalı akrabaya, finansal külfeti olan akrabadan uzaklaşmaya, sağlıklı yaşamaya, kazancın bereketli olmasına, dünyalığa gelecek berekete, kazançlı atılımlar içinde bulunacağına delalettir. Ayrıca parasal zorluğa, saklanansırların meydana dökülmesine, kederden sıyrılamamaya, huzuru yitirmeye, muhtaç duruma düşmeye işarettir. Bazı durumlarda da rüya tabircileri dediler ki: Bu çektiği zorlukların sonunda beklediği mala, cefa ile birlikte hak edilen onura, verdiği uğraşların sonunda elde ettiği hünere, yenilgiden sonra hak edilen kazanca yorulmaktadır.

Online dünyadaki en geniş rüya açıklamaları için linki ziyaret edin : Geniş Kapsamlı Rüya Tabiri Portalı

Ziyaretçilerimizin geniş çerçeveli rüya tabirlerine zorlanmadan göz atabilmesi ve anlayabilmesi düşüncesiyle özenli derlemeler yaptık. Ziyaretçilerimizin bize sordukları rüyalarını uzman yorumcular sizler için analiz ediyor. Rüya tabirlerimizi okurken paylaşılan uyarıları incelemeyi unutmayın. Daha sonra aradığınızda rahatlıkla tabirlerimize erişmek adına ruyanda.com adresini favorilerinize ekleyebilirsiniz. İddia ediyoruz ki, İnternet üzerinde tartışmasız en ayrıntılı rüya tabirleri olan ruyanda.com da, okumak istediğiniz her yorumu bulacaksınız.

Gördüğünüz düşlerin tabiri hakkında bilinmeyenler

Rüyada serili yün görmek-724
 • Bazen net olarak kimi zaman da üstü kapalı biçimde gelecekte haberler alınır.
 • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadında bu oran eşittir.
 • Rüya Yorumu uyurken insanın bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
 • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.
 • Aşırı psikolojik problemleri olan insanlar haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
 • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
 • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyanın karşılığını bilmesi icap eder.
 • Gözümüzü açtıktan on dk. geçince %90ını unutmuş oluruz.
 • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
 • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi pek çok etken ile ilgili tecrübe sahibi olmalıdır.
 • Rüyalarda çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini bildirir.

Yasal Uyarı: “Rüyada serili yün görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.