Rüyada şeytan görüp salavat getirmek

Mızbah M. (Yaş: 23 – İzmir) sordu : “Hayırlı geceler; Rüyada şeytan görüp salavat getirmek yorumlayabilir misiniz?

Rüyada şeytan görüp salavat getirmek, sevineceğine, ilişkisinin iyi olacağına, gelirin verimli olacağına, hayırlı evlada, sevenleriyle birlikte yaşamaya, paraya gelecek artışa, dostluklarında mutluluğa, eli açık tanıdığa, kazançlı işler içinde bulunacağına, yüksek talihe, yeminine sadık duracağına işarettir. Nadiren de anlayışsız bir kişiye, mutsuzluktan kurtulamamaya, değer düşmesine, sıhhatin kötüleşeceğine, fenalık görmeye işaret eder. Bazı durumlar için de rüya tabircileri şöyle dediler: Görülen rüya umudunu kestikten sonra ulaştığı saygınlığa, sıkıntı sonrasında elde ettiği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların sonunda ümit ettiği şöhrete , meşakkatle kazandığı yüksek mertebeye delalet eder.

Webdeki sayısız rüya yorumları için linke hemen tıkla : En detaylı Rüya Yorumu Portalı

Sitemizi takip edenlerin doğru rüya tabirlerine zahmet çekmeden göz atabilmesi ve anlayabilmesi amacıyla uzun süren derlemeler yaptık. Ziyaretçilerimizin bizlere ilettiği rüyalarını uzman tabirciler sizin için yorumluyor. Sayfalarımızı gözden geçirirken bilgi verilen tavsiyeleri gözden geçirmeyi pas geçmeyin. Bir daha ihtiyaç duyduğunuzda pratik olarak sitemize bakabilmek için web sitemizi favori listenize ekleyin. Eminiz, İnternetteki rakipsiz en zengin rüya analizleri web sitemizde, aradığınız her türlü yorumları bulacaksınız.

Görülen rüyaların tabirleri ile ilgili merak edilenler

Rüyada şeytan görüp salavat getirmek-1411
 • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
 • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
 • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o olayla ilgili değildir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
 • Rüya alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
 • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
 • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
 • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. oynatılamaz.
 • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
 • Rüya yorumlayanın maneviyatının güçlü olması gerekir.
 • Doğduktan sonra görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada koku ve duyguları hisseder.
 • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle tabirden rüya sahibinin ne şekilde etkileneceğini irdelemeli, ruhsal sıkıntılara yol açabilecek tabirlerden zorunlu kalmadıkça kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: “Rüyada şeytan görüp salavat getirmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.