Rüyada tabutun üstünde gelinlik görmek

Vedide Ö. (Yaş: 25 – İzmir) sordu : “ruyanda sitesini bir kaç gündür gün aşırı inceliyorum. Geçen gece sorduğum rüyayı gördüm. Rüyada tabutun üstünde gelinlik görmek açıklayabilir misiniz?

Rüyada tabutun üstünde gelinlik görmek, sağlıklı yaşamaya, duygusal hayatın yolunda olduğuna, varlıklı insana, imrenilen bir kazanca, getirili işler yapacağına, şana sahip olunacağına, getirili girişim yapacağına, yetenekli bir insana, yakın zamanda öğrenilecek müjdeli habere, parasal yükü olan insandan yakasını kurtarmaya, güvenli yaşamaya yorulur. Kimi zaman da saklanansırların meydana çıkacağına, düşmanlığını saklayan yabancıya, ticari zarara, sıkıntı verici bir sorunla yüzleşileceğine, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzleşileceğine delalettir. Bazı ulemalar şöyle derler ki: Bu rüya zorluklarla mücadele ederek beklediği müjdeye, cefa çekerek düşlediği ganimete, ümitsizlikten sonra hayalini kurduğu şöhrete , zahmetle birlikte özlediği müjdeye yorulur.

Webdeki yüz binlerce rüya tabirleri için bağlantıyı ziyaret et : Rüya Yorumları

Sizlerin doğru rüya yorumlarına kısa yoldan göz atabilmesi ve yanıt bulabilmesi için kapsamlı derlemeler hayata geçirdik. Sizlerin bize gönderdikleri rüyaları rüya tabirciler sizler için analiz etti. Yazımızı okurken önemi vurgulanan diğer yazıları okumayı pas geçmeyin. Gelecekte istediğinizde pratik olarak sayfalarımıza ulaşmak adına sitemizi favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Şu konuda eminiz, İnternette rakipsiz en zengin rüya yorumu sitesinde, okumak istediğiniz her türlü yorumu bulabilirsiniz.

Düşlerinizin analizleri hakkında bunları biliyor muydunuz

Rüyada tabutun üstünde gelinlik görmek-1983
 • Zihnimiz sıfırdan yüzler yaratamaz. Uykuda görülen simalar yaşantımızda gördüğümüz fakat kime ait olduğunu bilmediğimiz simalardır. Her birimiz yaşamımız boyunca onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
 • Rüyalar tabiri yapılırken mutlak suretle, kişinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
 • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyanın karşılığını bilmesi gerekmektedir.
 • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Uyku, kısa süreli ölüm hali olarak da değerlendirilir
 • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün eski yorumlar hakkında bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekir.
 • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
 • Yaklaşık bir bireyin ömrünün tahminen 3te 1ini, diğer bir yorumla tahminen 75 yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
 • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın aşamada ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
 • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.
 • Rüyaların bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
 • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
 • Ortalama her gece bir iki saat civarı rüya görürüz.

Yasal Uyarı: “Rüyada tabutun üstünde gelinlik görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.