Rüyada veysel karani türbesi görmek

Ünase O. (Yaş: 37 – İstanbul) sordu : “Rüya tabirlerinizi uzun zamandır her gün olmasa da okuyorum. Rüyada veysel karani türbesi görmek açıklar mısınız?

Rüyada veysel karani türbesi görmek, mala gelecek fazlalığa, becerikli bir kimseye, mutluluğa, üne erişileceğine, güvenli yaşamaya, isteklerin gerçekleşeceğine, sevecen genç insana, dostlarla birlikte eğlenmeye, duygusal yükü bulunan arkadaştan uzak durulacağına, gönül ilişkilerinde muvaffakiyete, imrenilen bir mutluluğa işaret eder. Nadiren de korkulanın olmasına, hilekar bir düşmana, kötülükten emin olmaya, huzurunun kaçacağına, sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına delalettir. Bazı durumlarda da rüya alimleri şöyle dediler ki: Bu zorluklarla mücadele ederek hayalini kurduğu daha iyi bir hayata, zorlukla kavuştuğu sevince, umudunu kestikten sonra ümit ettiği mala, verdiği uğraşların sonunda kazandığı servete delalet eder.

Online dünyadaki limitsiz rüya yorumları için linke şimdi tıkla : Rüya Tabiri

Sizlerin güncel yorumlara rahat şekilde ulaşabilmesi ve okuyabilmesi amacıyla özenli araştırmalar oluşturduk. Ziyaretçilerimizin bize gönderdiği rüyalarını rüya tabirciler sizin için analiz ediyor. Yazımızı incelerken önemi vurgulanan ipuçlarını okumayı atlamayın. İleride aradığınızda rahatlıkla yazılarımıza girmek adına bulunduğunuz sayfayı favori listenize eklemenizi tavsiye ederiz. Şuna eminiz ki, İnternet üzerinde açık ara en zengin rüya analizleri olan ruyanda.com da, gördüğünüz tüm yorumları bulabilirsiniz.

Gördüğünüz düşün yorumu hakkında bunları biliyor muydunuz

Rüyada veysel karani türbesi görmek-948
 • Hızlı Göz Hareketi, uykunun standart bir evresidir. REM uykusu yetişkinlerde uykuda geçen zamanın yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu bir nevi felç halidir. hareket edemez.
 • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok parametre ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
 • Bir çok hayvan kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini ortaya koymuştur.
 • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
 • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri endişedir. Olumsuz duygular pozitif hislerden daha sık görülür.
 • Rüya tabirleri ile ilgili aceleci davranılmamalıdır.
 • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
 • Belirli bir nesne barındıran rüya, genellikle doğrudan o nesneyle ilgili olmayabilir. Rüyalar simgesel bir dille konuşur.
 • Düş diye adlandırılan şey, uyurken yaşanan garip durumlardır
 • Tahminen bir kişinin yaşamının tahmini üçte birini, diğer bir yorumla ortalama yetmişbeş yıllık bir yaşamın 25 senesini uykuda geçirir.
 • Rüya yorumu yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
 • Beynimiz sıfırdan yüzler oluşturamaz. Rüyalarda gördüğümüz yüzler hayatımızda yüz yüze geldiğimiz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima yeteneğine sahibiz.
 • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: “Rüyada veysel karani türbesi görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.