Rüyada yakışıklı bir erkekle öpüşmek

Esra Ç. (Yaş: 33 – Mardin) sordu : “Rüyada yakışıklı bir erkekle öpüşmek açıklar mısınız?

Rüyada yakışıklı bir erkekle öpüşmek, üne erişileceğine, kısa sürede öğrenilecek iyi gelişmelere, servete, eli açık adama, hayırlı işler yapacağına, mal varlığına gelecek artışa, hayırlı uğraşlara, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, güler yüzlü genç akrabaya, gıpta ile bakılan güç sahibi olmaya, özlemi duyulan bir birlikteliğe işaret eder. Olumsuz yorum olarak saklanansırların meydana çıkmasına, fenalık görülmesine, düşmanından emin olmaya, fenalığını göstermeyen tanıdığa, ferahının kaçacağına yorulmaktadır. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle dediler: Görülen rüya zorlanarak ulaştığı ticari kazanca, uğraşlarının sonunda özlediği toplu mala, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu nimete, zorlukla beklediği daha çok kazanca yorulmaktadır.

Webdeki sayısız rüya manaları için linki hemen tıkla : Rüya Yorumu Portalı

Sizlerin güncel sayfalara pratik bir şekilde erişebilmesi ve cevap bulabilmesi gayesiyle özenli çalışmalar yaptık. Ziyaretçilerimizin bizlere ilettikleri rüyaları rüya tabirciler sizler için yorumladı. Rüya tabirlerimizi incelerken bilgi verilen ipuçlarını gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. İleride ihtiyacınız olduğunda kolayca sitemize gelmek adına bulunduğunuz sayfayı tarayıcınızın favorilerine ekleyin. İnternet üzerinde açık ara en zengin rüya yorumu web sitesinde, okumak istediğiniz her yorumu bulabilirsiniz.

Gördüğünüz rüyanın yorumları ile alakalı merak edilenler

Rüyada yakışıklı bir erkekle öpüşmek-900
 • Rüya Tabirleri yapan kişinin bütün eski yorumlar konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
 • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle tabirden kişinin hangi derecede etkileneceğini irdelemeli, sinirsel problemlere neden olacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha sıklıkla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadında bu oran eşittir.
 • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması gerekir.
 • Rüya yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler gibi bir çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
 • Rüyalar mutlaka iyiye yorulmalıdır.
 • Yaklaşık bir bireyin hayatının yaklaşık üçte birini, diğer bir deyişle tahmini 75 yıllık bir hayatın yirmibeş senesini uykuda tüketir.
 • Rüya alemi, devasa ve soyut bir dünyadır.
 • Rüya Tabiri uykuda bireyin bilinç altından gelen mesajlar ile ilgilenir.
 • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra rüyamızın yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
 • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
 • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.

Yasal Uyarı: “Rüyada yakışıklı bir erkekle öpüşmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.