Rüyada yatalak hastanın yürüdüğünü görmek

Fümeral I. (Yaş: 22 – Kütahya) sordu : “Hayırlı sabahlar, ruyanda sitesini kısa bir süredir severek inceliyorum. Rüyada yatalak hastanın yürüdüğünü görmek yorumlayabilir misiniz?

Rüyada yatalak hastanın yürüdüğünü görmek, devlette mertebeye ulaşılacağına, bereketli zamanlara, planların hayata geçeceğine, aşk hayatında tatmine, gelirin bereketli olmasına, zahmetsiz kazanılan kazanca, faydalı işlere, sorunlardan uzak olacağına, getirili atılım gerçekleştireceğine, bol gelire, hayali kurulan bir birlikteliğe delalet eder. Nadiren de mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, üzüntü verecek sorunla yüzleşileceğine, zulüm görülmesine, sıkıntı verici bir problemle yüzyüze gelineceğine, iyi hali kaybetmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak kavuştuğu haysiyete, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu temiz kazanca, mağlubiyetten sonra hayalini kurduğu rahatlığa, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu zenginliğe yorulmaktadır.

Sanal dünyadaki en kapsamlı rüya anlamları için bağlantıya ziyaret edin : Rüya Yorumu

Ziyaretçilerimizin derli toplu bilgilere rahatlıkla göz atabilmesi ve cevap bulabilmesi düşüncesiyle detaylı derlemeler yaptık. Okuyucularımızın bizlere ilettiği rüyalarını uzman yorumcularımız sizler için analiz ediyor. Rüya yorumlarımızı incelerken paylaşılan diğer yazıları gözden geçirmeyi atlamayın. Bir daha aradığınızda zaman kaybetmeden sayfalarımıza gelmek adına sitemizi favori listenize ekleyebilirsiniz. İnternet üzerinde açık ara en detaylı rüya analizi sitesinde, gördüğünüz her türlü tabiri bulabilirsiniz.

Gördüğünüz tüm rüyaların yorumları hakkında merak edilenler

Rüyada yatalak hastanın yürüdüğünü görmek-401
 • Rüya Yorumları konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
 • Rüyalar alemi, büyük ve manevi bir dünyadır.
 • Rüya tabirlerinin yol gösterici nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, işaretlere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
 • Kimi zaman açık olarak bazı zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
 • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
 • Uyandıktan on dakika geçince %90ını hatırlamayız.
 • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğundan kişiye kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
 • Hayvanlar kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
 • Beynimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen suratlar hayatımızda gördüğümüz ama kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Hepimiz ömrümüz sırasında onbinlerce sima gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz yüz yetisine sahibiz.
 • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve hala geçerliliğini sürdürmektedir.
 • Erkekler rüyalarında daha gerilimli duygular tecrübe ederler.
 • Rüya tabircisinin 6. hissinin güçlü olması gerekir.
 • Çok fazla ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: “Rüyada yatalak hastanın yürüdüğünü görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.