Rüyada yeni bitmiş ev görmek

Basra Ü. (Yaş: 28 – Gümüşhane) sordu : “Bugün size yazdığım rüyayı gördüm. Rüyada yeni bitmiş ev görmek açıklayabilir misiniz? Başarılarınızın devamını dilerim

Rüyada yeni bitmiş ev görmek, tatlı dilli yaşlı yabancıya, sevince, sorunlardan arınmış yaşayacağına, sözlerin yerine getirileceğine, yararlı işler yapacağına, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, toplum yaşamında başarıya, memuriyette mevkiye ulaşacağına, iyi talihe, kazancın verimli olacağına, feraha kavuşmaya yorulur. Kimi zaman da çözümü zor bir sıkıntıyla yüzleşileceğine, kıymet düşmesine, iyi hali kaybetmeye, düşmanlık görmeye, zorluğa düşmeye işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya uzmanları şöyle dediler: Kişinin gördüğü rüya başarısızlıktan sonra ümit ettiği saygınlığa, zahmet çekerek istediği daha çok kazanca, zahmetle ümit ettiği şana, zahmetle birlikte hak edilen kazanca delalettir.

İnternetteki binlerce rüya yorumları için linke tıklayın : Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Değerli okuyucularımızın geniş kapsamlı konulara en kolay yoldan ulaşabilmesi ve yanıt bulabilmesi için detaylı derlemeler oluşturduk. Okuyucuların bize ilettiği rüyaları uzman tabircilerimiz sizler için yorumluyor. Yazımızı gözden geçirirken paylaşılan ipuçlarını okumayı pas geçmeyin. Tekrar aradığınızda rahatlıkla sitemize erişmek adına sitemizi tarayıcınızın favorilerine ekleyebilirsiniz. İnternetin açık ara en geniş rüya analizi ruyanda.com sitesinde, gördüğünüz her türlü yorumu bulabilirsiniz.

Gördüğünüz düşün anlamları ile ilgili bilinmesi gerekenler

Rüyada yeni bitmiş ev görmek-109
 • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri korkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan güçlüdür.
 • Zihnimiz vücudumuzun gerçekten duyduğu şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
 • Tahminen bir bireyin hayatının yaklaşık üçte birini, farklı bir yorumla tahminen 75 senelik bir hayatın 25 senesini uyuyarak geçirir.
 • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
 • Rüya tabiri yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını göz önünde bulundurmalı ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
 • Rüya Yorumları alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli tanımlamalar getirilmiştir.
 • Rüyalar alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
 • Bilimsel olarak kanıtlanamasa da, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle unutulan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
 • Beynimiz hiç yoktan simalar yaratamaz. Rüyalarda görülen yüzler hayatımızda karşılaştığımız ama anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşantımız boyunca binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da limitsiz surat yetisine sahibiz.
 • Rüya yorumlayan, mutlak suretle tabirden rüya sahibinin nasıl etkileneceğini hesaba katmalı, sinirsel sorunlara yol açacak yorumlamalardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
 • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
 • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: “Rüyada yeni bitmiş ev görmek” yazısı izinsiz kopyalanamaz.