Rüyada yüzüne kedi atlaması

Anna T. (Yaş: 41 – İzmir) sordu : “Rüyada yüzüne kedi atlaması açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler

Rüyada yüzüne kedi atlaması, yüksek gelire, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, becerili bir kişiye, sağlıklı hayata, sevince kavuşulacağına, rızkın hayırlı olacağına, kısa zamanda duyulacak mutlu edici havadis öğrenmeye, hayırlı işler ile meşgul olacağına, zengin amire, bol kazanca, ferahlamaya işarettir. Ender olarak da huzuru yitirmeye, sevimsiz vaziyete gelmeye, düşmanlık görmeye, üzücü bir sorunla yüzleşileceğine, sıhhatin kötüleşeceğine delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan yorumcular şöyle derler ki: Görülen rüya umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu varlığa, yenilgiden sonra elde ettiği beceriye, zorlukla birlikte hak edilen iyiliğe, uğraş vererek özlediği şerefe yorulmaktadır.

Webteki limitsiz rüya anlamları için bağlantıyı tıkla : Rüya Yorumu

Sitemizi ziyaret edenlerin geniş çerçeveli rüya yorumlarına zaman kaybetmeden ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi amacıyla kapsamlı araştırmalar yaptık. Okuyucuların bize gönderdikleri rüyaları rüya tabircilerimiz sizler için yorumluyor. Yazımızı gözden geçirirken altı çizilen uyarıları gözden geçirmeyi ihmal etmeyin. Tekrar aradığınızda kolayca tabirlerimize bakabilmek için bu siteyi favori listenize ekleyin. Şuna eminiz ki, İnternette açık ara en ayrıntılı rüya yorumları olan ruyanda.com da, okumak istediğiniz her türlü yorumu bulacaksınız.

Düşlerinizin yorumlanması konusunda en sık sorulanlar

Rüyada yüzüne kedi atlaması-1900
 • Tahminen bir kişinin hayatının tahmini üçte birini, farklı bir deyişle ortalama yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş yılını uykuda geçirir.
 • Yapılan araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarda geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
 • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
 • Kör olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.
 • Rüya tabiri yapan kişinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
 • Kobay hayvanlar üzerinde sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
 • Rüya yorumu ile ilgili acele edilmemelidir.
 • Rüya yorumları kati suretle iyiye yorulmalıdır.
 • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan insana kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
 • Rüya tabirinin rehber nitelikte olduğu kesinlikle hatırlanmalı, ipuçlarına dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
 • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
 • Sonradan görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren göremeyen kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve duyguları hisseder.
 • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
 • İleri derecede ruhsal sorunları bulunan insanlar dışında her birey rüya görür. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: “Rüyada yüzüne kedi atlaması” yazısı izinsiz kopyalanamaz.